Şampiyon biziz, gerisi sıralamayı belirlesin..

Biraz erken ama umarım Fenerbahçem de önündeki maçı alırsa, GS' nin maç maratonuna vb baktığımda işinin oldukça zor olduğunu düşünüyorum. Ne olur gelip de bana şike, hakemler falan demeyin seviyeniz gerçekten düşüyor, o tarz şeyler tartışacaksak başka konularda.. Burada tartışmam istatistikler.

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• "Fenerbahçe daha bize gelecek beşiktaş'a gidecek, oraya gidecek buraya gidecek, kesin şampiyon biziz" diyen galatasaray'lının yaşadığı kafayı istiyorum..

Not = Biri çıkış " kafayı alırsın "gibisinden espriler yapmasın, bozarım..

2|0
    0|0
    • ya tantanasız öyle derbilerde hakem hataları vb olmadan adeletli şekilde kaybetsek bile inan ki sadece üzülürüm ama o kadar etkilemez. gerçeklere hiçbir zaman göz yummayan biriyim, galatasaray da şampiyon olursa gerçekten her birini tebrik ederim 3 sene üst üste istisna falan olamaz her ne kadar son 3 senedir biz de tam toparlanmasak da orası da gerçek :) inş bozulmaz bu halimiz, arenaya istediğimiz 6 puan ile gitmekti 8 oldu neredeyse :3

• Vayy fanatiksin sende..

İyimiş..

Hatunların spora / Futbola ilgili olmasını bilmek güzel bişey.

• ahahaha gelirler şimdi bakalım bu haftaki bahaneleri ne olacak keyifle okuyacağım :))

bu arada yarın berabera kalalım fark açılmasın yoksa bunlar zevk vermiyor bize :D

2|0
    0|1
  • ben geçen hafta 6 gol atınca da demiştim deplasman kazanmadıktan sonra istersen 10 tane at ne yazzık ki dediğim oldu :(

1|0
    0|0
    • ben deplasmanlara lanetlendiğinizi düşünmeye başladım.. :)

• rica ederim,iyi geceler.

• Erken falan değil şampiyonluğunuz kutlu olsun..bu akşam öldüm sinirden..sanki Anadolu takımıydı galatasaray..ihtimali yok fener şampiyon hatta versinler en iyisi kupasını şimdiden..her deplasmanda puan bırakan takımmı olur ya..

1|0
    0|0
    • ben galatsarayın oynayamamasını cok cok sacma buluyorum.. şampiyonlar ligi bile olsa orada deplasmanda oynayabiliyor juventusla bile berabere falan kalabilyiorken burada nasıl bir sürü deplasman maçını alamıyor. o şamp ligi olsa da en azından bir kaçını alabilmesi lazım deplasmanda ama başarısızlık istikrarı var, aslında galatasaray son saniyeye kadar sürekli hücumda olabilen aslanı da temsil eden bir takımdı, manciniden mi dolayı böyle deplasmanda pasif bilmiyorum gsli de degilim pek bilgim yok

• lig daha bitmedi :)

1|0
    0|0
  • lan nasıl çirkef fenerliler var hiçmi düzgün frenerli doğmaz hepmi böyle cibiliyeti bozuk insan fenerli olur lan 1 allahın kulu yok mutrabzona kupasını versin diyecek delikanlı fenerli sizin şampiypnluğunuz yarınlara kaldı cimbomun olduğu her yerde umut vardır

0|0
    2|1
    • link

link

demiştin ki bir tane doğru düzgün kupasını versin diyebilecek ya da suçlarını kabul edebilen fenerbahçeli yok? şimdi defol git yüzün varsa yazma buraya.

• Şampiyonuz şimdi gelip bazıları burayı aglama duvarına çeviricek

2|0
    0|0
  • En büyük Fener Şampiyon Fener Alkışlayın Ula neyse devamını getirmek istemiyorum gerek yok :)

daha erken ama çok büyük ihtimalle şapmiyon biziz.

1|0
    0|0
  • Fenerli arkadaşların ortak yönü erken kutlama galiba :) Bi durun lig bitsin. Timsah yürüyüşü facianızı unutmadık sonuçta :D

1|0
    0|0
  • Biz bitti demeden bitmez

0|0
    1|2
    • çarşı herşeye karşı yaani? :D bakalım adeletli güzel birşekilde kavgasız, haksızlık olmasan devam etsin de..

• Umarim hak eden kazanır :)

• ya ben aramızdaki puan farkı 4 ken bile galatasaray o azim ve hırsla da kaybedebilyiorsa, bu ligdeki taşların her şekilde değişebileceiğini düşünüyorum ama ihtimaller bunlar, suanki avantajımız göz yumulacak birşey de değil, eğer ki macı alırsak.. :)

• kesinlikleeeeee :)

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe aşktır şampiyon olsa da olmasada iyi gün taraftarı değiliz biz :)

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimal fener şampiyon ikinci beşiktaş olabilir çünkü gs deplasmanda berbat futbol oynuyor

2|0
    0|0
  • fenerbahçenin seviyesi düşeceği kadar düştü zaten fb macları daha zor 2 derbi deplasmanı var eğer fark acılırsa bunların etkisi azalır

0|0
    0|1
  • beşiktaş şampiyon olacak arada göreceksiniz fener gs derken

1|0
    0|0
  • Saarrrıııı Laaccciiivetttt Şaammmmpiiiiyonnnn Feeeenerrrrr

1|0
    0|0
  • ikincilik için çok iyi mücadele vericekler şampiyon FENER :)

1|0
    0|0
  • en azından ağlamıyoruz, puan kayıplarımızdan, son 2 haftadır bedeva puan alıyorsunuz. Böle olucaksa hiç olmasın daha iyi.

0|0
    0|0
  • Alırsın sen şampiyonluğu 3/1 yani

0|0
    2|0
    • şamp ligi yok.. türkiye kupası yok.. evet lig şampyionluğu -_- öyle yazdığını kabul ediyorum. sen de terbiyeni takın. kimse sana hakeret etmyiorsa, senin de kimseye bulasma hakkın yok.

• Yok hepsi içine giriyor dize hiç,bişi yok

• Şampiyon olsanız bile sampiyonlar ligine gidemiyecekmisiniz diye duydum neden acaba?

0|0
    2|0
    • cezamız varsa çekiyoruz, çekeriz de bunu konusmana gerek yok ama diyorsan ki benim canım maça cok sıkkın konu sapsa da size bulasmak istiyorum istediğini yaz ama cevap veren ben olmayacağım.

• Ok üzme kendini olan oldu artık, ben biraz tatlı bir atışma olsun istedim cok güzel hoş buldumda sizi :)

• ben kimsenin canını sıkacak birşey yazmadım, belki de fbli arklarımla falan burada kutlamak istedim buna hakkım da var, sanki de sorunun adı "Ne oldu GS hani şampyion olacaktınız, hani Ünal Aysal her puan farkı kapanır.." bunları mı yazdım? Hayır, yazmam da, kimseye hakeret etmeye hakkım da yok durduk yere amacım bu da değil, burada kışkırtıcı birşey yazan arkadaşlarımdan da haz etmiyorum. Altı üstü futbol ligi, hepimiz bir takım tutuyoruz. Ama türk insanı işte farklı bakıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Kusura bakmayın da bu yorumcular dahi Fenerlilerin işi gücü neden Galatasaray olmuş? Hayır puanlara bakıp yorum yapıyorlar Beşiktaş sanki bizim üzerimizdeymiş gibi konuşup onlara şampiyonluk şansı tanıyorlar Galatasarayım için yaş 70 iş bitmiş diyorlar.Şampiyonluk hayal gibi başlıklar atıyorlar futbol bu mucizelere çok açık bir oyun ama bazı beyinsizler anlamıyor işte benim için her şey şampiyonluk değil ama bu sene kesinlikle şampiyon olmamız gereken bir yıl 4.yıldızı takıp artık süper lig'e bu kadar takılmamız lazım biz Şampiyonlar Ligi takımıyız ve artık Avrupa'da yol katetmemiz gerek bu sene şampiyon olalım da gelecek 15 sene için de bile ister Fener ister Beşiktaş şampiyon olsun hiç umurumda olmaz!

0|0
    0|0
    • burada kimse galatasarayın zayıf olmasından, ya da fenerbahçenin onlardan üstün olması vb. bahsetmedi, Galatasaray daha biz şampyionlar liginde çeyrek finale çıkamadan zaten oraya çıkmış üstüne Avrupa kupası ve süper kupasını almıştı, daha sonrasında biz bunu bir kere yapabilmişken onlar tekrardan bir daha şamp. ligine de yine çıktılar kimse de kimseyi küçük düşürmedi, hakeretli konuşan arkadaşlardan da haz etmyiorum. Burada asıl konusulan puan avantajının kapanıp kapanmayacağıydı...

• Herkes senin gibi objektif düşünmüyor işte öyle olsaydı Fenerbahçe-Galatasaray rekabeti de bu kadar ateşli olmazdı zaten bu kadar birbirimizden nefret etmezdik gerçi sen iyi bir taraftara benziyorsun 6-0la övünen ya da 15 yıldır Kadıköy'de yenilmemizle övünenlerden değilsin yanlış mı düşündüm bilemiyorum ama öyle gözüküyorsun

• hayır objektifim.. :) altü üstü futbol takımı tutuyoruz ya bunu bu kadar kişiselleştirmemek gerekiyor ama seni de yargılayamam, 10 kişinin 9u yüzüne tükürmeye calısırken 1 kişi için istisna yapamıyorsun anyı şey maalsef bize de oluyor.. umarım bizim yönetimimiz değişir, kalan cezalarımız da biter şu futbol da temizlenir.

• Fener le gs maçı mı var ?

0|0
    0|0
    • henüz ona 4 hafta var sanırsam, ama bugün eğer önümüzdeki maçı alamazsak ciddi kan kaybedecek.

Yükleniyor...