Baldırlarımın yok olması için hangi spor aletlerini kullanmalıyım?

baldırlarım, bacaklarım, basenlerim için hangi spor aletini kullanmalıyım spor salonlarında hepsi varmı yoksa belli bir spor alaetinimi kullanıyosun orada ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kalçalarımızı eritmek için hangi aletlerle çalışmalıyız link

Bacakları inceltmek için ne tür egzersizler yapılmalı link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Baldırların için resimdeki şu hareket en 1. harekettir: link Spor aleti de şart değil, bir basamağa ayak uçlarını koyup inip kalkma hareketi de bunun yerine geçer. Basenlerin için emekleme vaziyeti alıp eşek tepmesi hareketi yapmalısın. Bu da basen için 1 numaralı harekettir.

0|0
    0|0
  • pahalı spor salonlarında var:D

0|0
    0|0
  • ayaları 120 derece acıp oturup kalkabılırsın,bazı spor salonlarında ayaklar ıcın aletler var onlarlada calısabılırsın

0|0
    0|0
  • hiçbir spor aleti, düzenli bir şekilde tempolu koşu ve beslenmeye dikkat, annemler gibi yürüyüşe çıkıp çekirdek yiye yiye gezmemek lazım..

0|1
    0|0
  • Spor aletinden ziyade Büyük adımlarla hızlı yürümelisin veya Bol bol Yüzmelisin..Bak yaz geliyor tam fırsatı işte...

0|0
    0|0
  • bisiklet veya koşu bandı. dikkat et koşu yürüyüş değil.

0|0
    0|0
  • farkında olmadan parmakucunda yürüyosundurr büyük ihtimalle bu alıskanlıgından önce vaz gecmelisinn

0|0
    0|0
  • once boğazını tutman lazım.onlar birşey yapmasanda gider

0|0
    0|0
  • Oradaki hocalar sana bir program hazırlayacak ve ona göre yapacaksın sen hareketleirni.

0|0
    0|0
  • baldır yokedici kullan

0|0
    0|0
  • Böyle ayaklarını sabit turup kalçanı sağa ve sola harket ettiren aletler var onlar belki işe yarar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Koşu bandını kullan ama başla boşla değil düzenli

0|0
    0|0
  • Spor yapmalı yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın.

0|0
    0|0
  • sende benim gibi kiloya takmıssın kafayı

0|0
    0|0
  • yürüyüş + bisiklet + ve yeni başladım yüzüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...