Tam Evleneceğiniz Gün Eski Aşık Olduğunuz Sevgiliniz * EVLENME NOLUR * Dese Naparsınız :D

herşey hazır akşam evleniceksiniz ama başkasına aşıksınız ve o gün o aşkınız gelip

nolur evlenme çok pişmanım biz evlenelim dese

naparsınız , nedersiniz .>)

* Yorumlarınız Üzre Teşekkürüm Desiniz *

0|0
209

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• O zamanlar kafan nerdeydi cicim hadi ordan derim !

Birde ona elizabeth'ten armağan gönderirdim :) link

1|2
    0|0
  • Son pismanlik neye yarar derdim.Ben birini tam olarak aklimdan kalbimden atmadan baskasiyla birlikte olup evlenmem.Eger nikah masasina oturucaksam aklimda kalbimfe hicbbir suphe olmiycak.Eski sevgili geldi madem hosgelnis buyursun dugunume ama aska esimi teketmem ve o imzayi icim rahat bur sekilde atarim.

0|1
    0|0
  • SIE derim.

0|1
    0|0
  • Kahkaha atar basar giderim galiba. Ben evleneceğim gün başkasına aşık olamam. Yani büyük konuşmayayım ama birisine aşıkken başkasıyla birlikte olmam. O yüzden de nolur evlenme dese bir şey ifade etmezdi herhalde.

0|1
    0|0
  • haha sadece yüreğmde bir acı olur.o da bir arıza çıkacak diye.böyle korku gibi bir duygu.tabikide evlenrm yine de

0|1
    0|0
  • sevmedigim birisi ile evlenmem. ama o gün evlenecegim kisiyide üzmek kistemem. burada suclu sen oluyorsun kardesim. evlenme kararini almicaktin. o eski sevgilinde safmi ne amda yamanina demis.. hahaha

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun, uyanDın , geç uyandın balığa gidemem.

0|1
    0|0
  • ooo geçti borunun pazarı sür eşeğini niğdeyeee yavrumm. açık ve net ben evleniyorum hadi naş naş derdimm ;)

0|1
    0|0
  • evlenmem o benle evlencekse eğer

0|1
    1|0
  • eşime bu ihaneti asla yapmam :) eski dekine aşıksam bile

0|1
    0|0
  • Başkasına aşığım, başkasıyla evleniyorum. Yok artık daha neler.

0|1
    0|0
  • Beni evliliğe ikna etmiş bir adamla evlenicem ve o sırada ekisiyimi umursamak mı

Bilmem hiç düşünmedim ama umursamazdım

0|1
    0|0
  • biriyle evlik derecesine kadar gelmişsem o kişiyi yarı yolda bırakmazdım..

1|1
    0|0
  • Seni mi kırcam derim :)

1|2
    2|0
  • adı üstünde ESKİ :)

0|1
    0|0
  • aşık olmadıgım adamla evlenmem...

1|1
    0|0
  • elın kızınada yazık kusurabakmasın karsıdakı kadın avcunu yalasın gec kaldı.

0|1
    0|0
  • Adı ustunde eski aşk... Yenisini daha çok aşığımki onla evleniyorum sacma soru

0|1
    0|0
  • beklediğimde gelmedin,

şimdi de ben gelmiyorum

-elveda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mutlu değilse gider kardeşimmm

0|1
    0|0
  • Asik olmasam evlenmem zaten yani o eski de kalmis umrumda olmaz

0|1
    0|0
  • lan oğlum o anda benim ğöt tavan yapar kızlar beni paylaşamıyor diyerekten eğilip 8 yaşındaki hayali benle tokalaşır bak gördün mü kızlar bizi paylaşamıyo kanka der halay çekmeye başlarım sonra iki kızda beni deli sanıp bırakırlar sonra depresyona girer intihar ederim heralde :D

0|1
    0|0
  • hiç öyle bir derdim yok zira ben hiç aşık olmadım ki :(

0|1
    0|0
    • reis peşinde o kadar bayan varken nasıl aşık olamadan yıllarca buradan birine :D

sen b i dönem elinde ki sigaralı resminle KS de patlama yapmıştın .>)

• Aşık olmadıgım insan ile evlenmem hacı. Hem kendi hayatımı hemde o insanın hayatını zindan etmeye gerek yok.

0|1
    0|0
  • 3lüye karşı olup olmadıklarını sorarım <3 sdksdf

0|1
    0|0
  • Dostum o kadar borca girmisim vazgecermiyim dugunden o kadar borc bana girmisken

0|1
    0|0
  • Hasstt derdim :D

0|1
    0|0
  • nikah masasına bir tane daha sandalye çekerim :))) 2 tane alırız nolacak yani..

0|1
    0|0
Yükleniyor...