Karşı cinsin ortamının daha makul geldiği oluyor mu size?

Kendi cinsinizin ortamı olsun muhabbeti olsun bomboş geldiği oluyor mu?

Ben kadınların cok konusgtugunu ve bos konustugunu dusunuyrm, hepsı degıl tabıkı. ama bazı kızlar ıllallah dedırtıyor o kadar sıkılıyorum kı söylemek zorunda kalıyrm

'' cok yuzeyselsınız bu muhabbetn bıze faydası yok, banane Çalıkuşundan, banane elalemın sevgılısnden, banane kım kıme ne demısse, .''

ne spordan anlarlar ne teknık bılgılerden. sankı herseyleri aşk ve alısverıs olmus. he bır de facebookta kı gereksız oyunlar.

tabiki bos erkekler de var. ısı gucu kız dusurmek, mac futbol ve pes oynamak,hayatı kız muhabbetlernden ve seksten ıbaret erkekler. konusmayı beceremeyen, ne mal oldgnu 100 meetreden bellı eden zekasını kullanmayı basaramamıs hitabetı sıfır erkekler.

insan omrunu boyle bos harcar mı ya.

Güncellemeler:
aama öyle erkekler var ki ortamlarında konustugu seylere hayran kalıyrm keske kızlar bu kadar saftirik ve bos olmasaydı dedırten cınsten.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kızlarla ilgilenmeyen kaç erkek gördün gördüğün erkekte kesin eksik birşey varır ya da hiç birşey yoktur anlamışsındır umarım halı saha maçları bizi hem sosyalleştirir hemde sağlığımıza katkı sağlar hele eve arkadaşları toplayıp tvde fifa atmak ayrı bir zevk o bence yaşamadığın için kötülüyorsun

0|0
    0|0
    • yoo pes oynadım ;fifa oynamadım tamam, fifa onlıne da oynanabılır. merak etme. ben aktıf olarak spor yapmaktan hoslanırım, oturup ekrandan ızlemekten degl. ben ekrandan ızleyenlere laf yaptm sadece. sporun ıcınde olmadgn surece ızlemek cok sacma , olımpıyatlar degılse tabı. ben karsı cınsın muhabbetınden bahsettım konustukları konuların duzeyınden. tabıkı her kese karsı cıns ılgı cekıcı. ama demek ıstedgm farklı bırseydii.

• bu aralar ılgınc sorular sorunca mıllet erkek sanıyor nedense.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende karşı cinsin konuşmasını severim (genellikle) , bana olumlu yanları olur ama kendi cinslerimden birşey kapamıyorum :)

0|0
    0|0
    • ben de tam tersı. erkeklerın o bırbırlerıne sevgılerı ve saygılarına hayranım. ozel hayata olan saygılarına. kızlar ıse herseyı en ınce ayrıntısına kadar anlatır, ve anlattırmaya calısır. kızlar varya cok fena seytan gbıler. acayıp fesatlar o yuzden hersyeı bılmek ısterler. herseylerı kıskanclık ıcerıyor. vıcık vıcık sevgı gosterılerı bırbırılerıne öğkkk.. ay canım cıcım sekerm , vs saçma. ben de bayanım ama boyle dusunuyrm .

• kızların da rezıllıklerı var emın ol, her cıns te var. yok zannedersınz

• hmmm anladımda ben sevmiyorum öyle cıvıklığı irite oluyom ya

Kızlar Ne Diyor 1

• bunun sebebi farklı zevklere sahip arkadaş edinmek.. herkes kendine iyi gelen insanlarla arkadaşlık kurmalı. örneğin ben her telden çalarım bu nedenle herkeslede anlaşıyorum sıkıldığım noktada da yeter ağzına çaplatmadan sus konu değiştirelim diyorum o da benle aynı telden devam ediyor.. çünkü hobilerimiz fobilerimiz ya da zevk neyse işte aynılar..

0|0
    0|0
    • yok galıba dunyada benm ıstedgm tarzda bırkız arkds, dost.. ben genel olayı anlattım ve bunlar benım gozlemledıklerm .

Yükleniyor...