İyilik yapmayı sever misiniz ? En son kime nasıl bir iyilik yaptınız ?

Detay bölümü:

Evet soru başlıkta çok bilmişlik yapıp yaptığınız iyiliği söyleyince iyilik olmadığını dile getirecekler yanıtlamalısın. Zaten siz direkt söylemiyorsunuz soruyu cevaplıyorsunuz haliyle kendinizi övün demedim. Burada insanların yaptığı farklı iyilikleri okuyup aynı durumla karşılaşıldığında iyilik yapmaya teşvik etmek için soruyorum. Lütfen samimi cevap verecekler ve memlekete faydam olsun diyenler cevaplasın. Ayrıca anlatmaktan çekinenler gizlide olsa cevap versin.

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• İyilik yapmayı severim yapınca da unuturum bak şuan aklıma gelmiyor mesela :D

Karabasancım 5* verdim koy cebine <3

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 19

• İyilik yapmayı severim. Dışarı çıkmıştım markete gitmek için yolda küçücük bir kedi gördüm annesi yoktu etrafta hemen kucağıma aldım marketin yolunu tuttum yazık yavrucak titriyordu bir süt aldım eve getirdim şırıngadan sütü birazcık sulandırıp içirdim şimdi benim kedimin yanına kıvrıldı uyuyor.

0|1
    0|0
    • çok teşekkürler gerçekten masum bir canı kurtarmıssın

Onlar gerçek dosttur '-'

• kesinlikle öyle ^^

• Hayır sevmem ben kötü biriyim :D bakma şirine olduguma :D

0|1
    0|0
  • İnsanlara talep etmedikleri sürece fazla iyilik etme fırsatım olmuyor fakat rutin olarak birçok hayvanın su ve yemek ihtiyacını karşılıyorum :)

0|1
    0|0
  • bugün otobüste bir amcaya yer verdim sayılır mı

0|1
    0|0
  • tahammul ettgim insanlar en buyuk iyiligi goruyorlar.

0|1
    0|0
  • İyilikler anlatılmaz.Söylemiyorum.

0|0
    0|0
  • tanıdıgım tanımadıgım herkese iyilik yapmaktan iyilik melegi kesildim cadı seysini haketmemeye basladım valla acayip vicdan azabı çekiyorum he :(

ama iyilik yaparken asla kendimden fedakarlık etmem isterse iyilik yaptıgım kişi babam olsun

ama hayvanlar konusunda çok hassasım böyle yolda bir kedi olsun araba çarpmak üzere olsun üzerine atılırım canımdan bile fedakarlık ederim

hayvanlar hakediyorlarda insanlar pek.. ı ıhh haketmiyorlar

1|0
    0|0
  • İyilik yapmayı çok severim.Zaten ne için geldik dünyaya.

0|1
    0|0
  • severim

0|1
    0|0
  • yapmadım karabasan..

yalan yok ama insanları kırmamaya calışırım buda iyilik sayılmaz mı?** :/

0|1
    0|0
  • Ben en son anneme iyilik yaptım..2 yıl boyunca her ay eve 500 tl katkida bulundum.ama malesef yaranamadim.bana bu iyiligim karsisinda soyledigi laf koydu..şunu soyledi..1 kurus katkin yok bu eve:))o yuzden ben kimseye iyilik yapmam artk

0|0
    0|0
    • insanlara yapmasan da hayvanlara yap onlar nankör değildir

• Karsiligini almayacaksam eger iyilik yapmaktan hoslanmam

0|0
    2|2
    • menfaatçi olmayıda sevmem olanıda

bir gün sende zor duruma düşersin anlarsın..

• Bana yapilan iyiligide karsiliksiz birakmam benim yaptigim iyilikte karsiliksiz kalsin istemem

• farklı dünyalardanız -,-

• iğlik söylenmek için yapılmaz sölenince iğlik olmaz ztn ;)

0|0
    0|0
    • çakan çaktırma bence '-'

• Koskoca iyiliğe iğlik yazmışsın ya neden?:)))bu nece oluyor.

• Türkçemizi bozuk kullananlara bir iğne ucu kadar İYİLİK yapmamak gerekir. Ne kadar uzun olursa olsun soru cevaplarken detay bölümünü okumayı ihmal etme adam uyarmış hala çok bilmişlik yapıyorsun :))

• Yapılan ıyılık soylenmez ..

0|0
    0|0
  • Dilenciye orta parmak çektim.

0|0
    0|0
  • Yakınlarıma iyilik yaparsam kötülük buluyorum nedense..

0|0
    0|0
  • severim içim rahatlar

0|1
    0|0
  • en son aynaya bakarak kendime iyilik yaptım :D

0|0
    0|0
  • En son üniversiteden sözlenen bir arkadaşıma durumlarının pek iyi olmaması nedeniyle kendi dolabımdan bir elbise verdim..Maddi manevi her ihtiyacı olduğunda yanında oldum,sabahlara kadar derdini dinledim çözüm aradım.Lakin ki bugünlerde kulağıma gelenler pek hoş değil :) Arkamdan söyledikleri,özelim herkesin dilinde.Sanırım artık yaptığım tek iyilik metrobüste yer vermek.

1|2
    0|0
    • iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir '-'

abartıya kaçmamak lazım diyorsun yani haklısın

• Kesinlikle.Bazen iyilik değil kendini kullandırmak oluyo anladım bir çok kez

• Gerzek işte güzelim arkadaşı kaybetti..

Erkekler Ne Diyor 5

• En son ne zaman yaptım hatırlamıyorumda birazdan bu siteden tanıstığım birine yardım edicem.Ulan ne zor hayatlar ne gaddar insanlar ne merhamete muhtaç yavrucaklar var bee

0|1
    0|0
  • Hiç aklıma gelmiyor. Anaaamm :'(

0|1
    0|0
  • İyilik yap denize at, balık bilmezse HALİK bilir. Lafı olmaz.

0|0
    0|0
  • Ders anlatıyorum fırsat olursa.

0|0
    0|0
  • dilenciye 5 lira vermiştim :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...