Arkadaşımın üvey annesinin vicdansızlığı..

Arkadaşlar arkadaşımın üvey annesi çok acımasız. Kızı evde istemiyor ve çamaşırlarını bile ayrı yıkıyor, resmen kıza köpek muamelesi uyguluyor. Kız ne kadar ev işlerine yardım etse yaranamıyor, babasının hele hiç umrunda değil. Kadının sözünden çıkmıyor. Öte yandan, kızın gerçek annesi de kızdan nefret ediyor; babası ile boşanma arefesinde hamile kalmış diye. Şimdi yeni bir adamla evlenme ve adam uyuşturucu bağımlısı, kız zaten annesinde hiç kalamaz yani.. Ben yalnız yaşıyorum, acaba ona benimle kalmasını teklif etsem kabul eder mi, babası falan sorun çıkarır mı? Onu bu hayattan kurtarmak istiyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• babasının umurunda değilse sorun çıkarmaz arkadaşını yanına al

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• vaybe ne arkadaş ama... babası sana zarar verirmi bilmem ama o kızın o evden uzaklaşması lazım. hiç akrabasıdamı yok

1|0
    0|0
  • Tam olarak anlattığın gibi ise, yapacağın teklif kıza piyango vurmuş gibi gelir.

1|0
    0|0
  • Peki ahlakına güveniyomusun ?

dışardan bakıldığında senin yapmak istediğin şey hoş görünüyo ama bu eğer o kızı ahlaki açıdan kötü yerlere getiricekse yanına almamalısın.Kaç yaşındasınki yalnız yaşıyosun ? geçimini nasıl sağlıyosun.

Ayrıyetten dediğin kızın anne babası var ama yetimden farkı yok yetim olarak göreceksin zarar görürse seinin yüzünden vebali büyük olur.

0|0
    0|0
    • Babamın öğrenimim için aldığı dairede kalıyorum, parti time bir işte çalışmamın yanında babam da geçimime yardım ediyor.

• Yanlıs anlasıldı sanırım.Neyse sen bilirsin Allah yardımcınız olsun ben babasız büyümüstüm az cok anlarım maddi zorlukları aile sıkıntılarını felan.O bakımdan yardım edeyim dedim.Çorbada tuzumuz bulunsun icabı.Neyse iyi aksamlar

• Kusura bakmayın geç cevap verdim.. Yeterince dostum var ve maddi durumumuz da iyi çok şükür. Siz bence yardıma daha çok ihtiyacı olan insanlara yardım etmelisiniz.. İyi niyetiniz için çok teşekkürler, iyi akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah canım ya :( ALLAH yar ve yardımcısı olsun İNŞAALLAH Amin :(

1|0
    0|0
  • Babasinin umrunda değilmiş madem, al yanina en iyisi

1|0
    0|0
  • o duruma maruz kalan kişi aileyi şikayet edebiliyor. tabii ki yanına al, babasının sorun çıkaracağını sanmıyorum umrunda bile değilmiş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...