Günde kaç kere aynaya bakarsınız?

hepimiz mutlaka o aynanın karşısında saatlerimizi harcıyoruzdur. ilk başlarda çok kısa hatta saniyelik bakardım ama insan alıştıkça süslenip kendinin farkına vardıkça ayna karşısında bulunma sürelerinde de artış oluyor. hatta biraz daha ilerlerse bu obsesyon haline bile dönüşebiliyor. durduk yere kalkıp aynaya bakan kendini inceleyen insanların varlığına ben şahidim mesela. alışmış bir kere rahat edemiyecek bakmasa. sizler günde ortalama kaç kere bakarsınız aynaya? ve ayna karşısında geçirdiğiniz süreden rahatsız mısınız? bu süreyi daha kısa tutsam iyi olur diyor musunuz? teşekkürler şimdiden herkese (+1)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok bakarim. Narsisttim eskiden :(

0|1
    0|0
    • ya şimdii

• dışarı çıkacaksam hemen öncesinde bakarım :) birde tuvaletten çıktıktan sonra ellerimi yıkarken illaki göz göze geliyoruz aynayla :) yani günde bilinçli bilinçsiz 20 yi buluyordur :)

• Bir erkeğe göre fazla. Işte ben bunun 3 katı bakiyorumdur. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok bakmam 2 kez falan..

0|1
    0|0
  • bugun sadece bir kere o da sabah yüzümü yıkarken:D ne kadar az o kadar iyi sadsdg

0|1
    0|0
  • Bilmem. Bu günlerde unutur oldum

0|1
    0|0
  • bakarim ya aynaya. Surekli degil ama arada bir kontrol etmek gereyiyor saci basi. Ama su da var seviyorum aynalari :)

0|1
    0|0
  • 2-3 kez

0|1
    0|0
  • değişiyor

0|1
    0|0
  • Cok tatlısın

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• 4 - 5 kez bazen daha fazla :>)

0|1
    0|0
  • Her tuvalete girdiğimde bakarım 2 tane de ekstra bakmayı sayarsam 6-7 kere :)

0|1
    0|0
  • Daha bu gün bir kere bile bakmadım.

0|1
    0|0
    • bakmamanızdaki temel sebep ne?

• Eyvallah :)

• profil fotosuna bak kaldır şunu kaldır :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...