AKPlilere cevabı kotex hijyenik ped vermiş yıllar önce :)

panolarda "xxxyyyzzz oldu , ben lafa değil icraata bakarım" yazılarını gördükçe kotex reklamları geliyor aklıma.. bir sorayım dedim tek ben miyim böyle düşünen...

zaten görevi olan şeyleri yapıpda bir de altına chp döneminde ne kadarı yapıldığını iliştirmiş...

tamam chp yi mhp yi savunamam onların ahları gitmiş vahları kalmış ama be adam bu övündüklerin senin zaten görevin değil miydi?

biz zaten her seçimde oraya gönderdiğimiz insanları bunları ve hatta dahada fazlasını yapsınlar diye göndermiyor muyuz? klendini görevini tam anlamıyla yapmamış olanlarla kıyaslayınca sen iyi mi oluyorsun? kaldı ki sende yeterince yapmadın... ve belli ki başka bin türlü şey de yapmışsın... nedir bu panolardaki pişkinlik...

akpicraatları övünme adresi: link

kotex1: link

kotex2: link

not: paylaşımın altında küfür etmesseniz sevinirim... diline hakim olamayan insanı ciddiye alınabilir bulmuyorum.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• adam yaptığı şeyi kamuoyuna söylüyor anlatıyor kıyaslama yapıyor bu ne kadar mantıksz bir soru böyle sen nasıl yaptığın işi patronuna anlatırsan onun da patronu millet millete anlatıyor.

0|1
    1|0
    • 3 iş yapman gerekirken 5 iş yaparsında övünürsün patronuna, 3de 2 yaptım diğerleri bak 1 yapıyor diye değil...

• doğru şeyler söylüyorsun da, hedef aldığın kitle bunları idrak edecek kapasiteye sahip mi bakalım?

adam birkaç kez "Allah Kitap" deyip bütün cühela takımını kendine aşık etti.. şimdi ben ne zaman bunları eleştirsem ya komünistsin diyorlar ya da ateist.. hemen düz mantık, ampulü eleştiren ateisttir..

Ulan ben senin yaşın kadar süre namaz kılmış biriyim, ampulcülerden mi öğreneceğim müslümanlığı?

Ama yok, anlatamazsın.. kulakları tıkalı, sadece ağız konuşuyor cak cak cak..

0|1
    0|0
    • her fikrin insanı aynı şekilde... bu konuda akplilere bişi diyemem... mhpliside chpliside bdpliside aynı... biat kanımızda var, değişecek inşallah ilerki nesillerde...

• Hayır

cayırt

0|2
    1|0
  • Ne yapalım yani ?

0|1
    1|0
  • Lisede okul ve sınıf başkanı adaylarının kullandığı söz aslında ama halk bunun bu kadar basit bir slogan olduğunu idrak edecek kapasitede değil ne yazık ki .

Bu arada bu sloganı söyleyen insanların sözlerini asla yerine getirmediği ilkokul ve lise hayatında kanıtlanmıştır

0|0
    0|0
  • eeeee ?

.

0|0
    1|0
  • Görevi olan 3. Havaalanina 3. Köprüye kanalistanbula insanlar neden karsi cikiyor diger hükümetlerin görevleri arasinda yol köprü egitim vs yok muydu ki onlar yapmadi adamalar 12 yilda dünya yatirim yapti

Gizli oluyorum cunku sen de gizlisin

0|0
    0|0
    • diger hükümetlerin görevleri arasinda yol köprü egitim vs yok muydu ki onlar yapmadi---> ...tamam chp yi mhp yi savunamam onların ahları gitmiş vahları kalmış...

...klendini görevini tam anlamıyla yapmamış olanlarla kıyaslay...

3. Havaalanina 3. Köprüye kanalistanbula değil köprünün ismine, geçiçeği yerdeki alanların korunmamasına , kanalda bulunan kalıntıların bir kısmının yoksayılmasına, havaalının yapılacağı alana karşı çıkıldı... muhalefet olunulması gereken yerlere muhalefet olunuldu..

• Amaç köprü, kanal, hava alanı gibi şeyler yapmak değil.. Amaç arnavutköydeki arsaların değerini birdenbire arttırmak..

Arnavutköyden yıllardır bazı kodamanlar arsa topluyor haberin var mı? Yok tabi, nereden bileceksin? sokaktaki halk neyi bilir? efendileri ne söylerse anca onu tekrarlarlar..

Adam kıçından bir faiz lobisi uydurdu, herkes papağan gibi faiz lobisi faiz lobisi demeye başladı.. Ekonomistler bu faiz lobisi lafına kıçıyla gülüyor haberiniz olsun..

• Ya Ben soranla güzel güzel muhabbet ediyordum Sana ne oluyor yav arsalarin degeri mi artmis artsin anasini satayim baskalari ülkeyi yerken nerdeydin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...