En sıradan kelimelerle, en yalnız gününüz nasıldı?

Sokak sakin, evde kimsecikler yok. Anahtarı kapının deliğine sokuyorum, ses çıkartmamaya çalışarak kapatıyorum kapıyı.

Bir süre kapıya yaslanmış bir şekilde duruyorum, sebepsizce gülümsemeler beliriyor yüzümde, tam karşıda duran boy aynasından bunu görebiliyorum.

Ayağa kalkıyorum daha sonra.

Yerde iki tane şarap kadehi duruyor, yanında da cillop gibi bir şişe şarap.

Babamın plaklarının arasından aşırdığım "The platters-Only you" çalıyor. link

Teker teker atıyorum üstümdeki ağırlıkları, üzerimde bir t-shirt bir de hiç seksi olmayan bir külotla kalıyorum.

Şarabı kadehe doldurduktan sonra, etrafımda daireler çizerek şarkıya eşlik ediyorum.

O zaman hiçbir şey umrumda olmuyor işte, yudumluyorum elimdeki kadehten, gülümsemeye devam ediyorum.

Yalnız olmanın tadına varıyorum.

Komşular zile basıp rahatsızlıklarını ifade etmek istiyorlar, ama onları duymamakta ısrarcıyım.

Bir süre sonra ayakta kalabilmeyi başardıktan sonra, kendimi yatağıma atıyorum ve öylece uykuya dalıyorum.

Ya da ikinci bir seçenek olarak, eski sevgilimi çağırıp onunla sevişmeyi tercih ediyorum.

Gidiyor sonra. Sonra ben yine uyuyorum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızlık mı en sevdiğim alışkanlığım;cigara gibi ciğerlerime çekiyorum.Sonsuzluğa bir duman tüttürüyorum.Dünyaya eşkiya olacak cinsten bir aşk yaşadım o aşkın üzerine aşk tanımam ki bir hayli zaman oldu aşkı bekleyeli gelmedi ki ben yine yalnızım.Yalnız kaldım.Yalnız öleceğim.<3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yalnızlık benim kumbaram,içimde ne kadar yalnızlık var sadede ben biliyorum bazen sayısını unutup 0 dan tekrar başlıyorum saymaya.bazen odam da kültablası ile çok kalabalık iken,bazen de kendimi liv aid gibi bir konser organizasyonunda yapayalnız hissediyorum.kafamı saat 03:30 a kurup,tik tak tik tak dönüyorum.

0|0
    1|1
  • Bilmezler yalnız yaşamayanlar

Nasıl korku verir sessizlik insana

İnsan nasıl konuşur kendisiyle

Nasıl koşar aynalara

Bir cana hasret

Bilmezler

O.V.K.

1|0
    1|1
  • İşte yalnız yaşamanın en güzel yanı bu keyfi yaşayabilmek :)

canım da şarap çekti be biçim..

1|0
    1|1
  • bana ters

0|0
    0|0
  • O tarz bı yalnızlık istemezdım

1|0
    3|2
    • Ben sana ne tarz bir yalnızlık isterdin? diye sormadım. Yalnızlığını anlat dedim.

Her önüne gelen soruya abuk sabuk yorum yapmak moda mı oldu ben siteye girmeyeli acaba?

• sen incir reçelini fazla kaçırmışsın

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalnızlık benim eski sevgilim diyor baha bende öyle diyorum kadim dostum

0|0
    1|1
  • ben herzaman yalnızım

0|0
    0|0
  • Uyuyorum uyanıyorum içiyorum sonra tekrar uyuyorum sonra tekrar uyuyorum iyi oluyo güzel oluyo

1|0
    2|1
Yükleniyor...