Internetten tanıştığım bir kızla yarın buluşacağım, nasıl davranacağım?

selam dostlar. ben üniversite okuyorum bizim üniden bir bayanla internetten tanıştım ve yarın buluşacağız. buluşmayı o istedi daha öncede söylüyordu bugün çok ısrar etti tamam dedim yarın ilk defa birbirimizi canlı canlı göreceğiz. büyük ihtimalle ünide buluşacağız. ilk defa böyle bişe yapıyorum. bayanla kameradan görüşüyorduk ve ben çok beğeniyorum kendisini açıkcası yarın onu etkilemek istiyorum akşam evine gittiğinde beni düşünsün falan kısacası benm olmasını istiyorum. nasıl davranmalıyım tiyo verirseniz sevinirim

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• kamera açtırman iyi olmuş. Ben açtırmasım ve buluştuğumda tam bir faciayla karşılaştım :) Kızı beğendiysen ve etkilemek istiyorsan ilk buluşmada sakın çok lavabali olma , ağır başlı yerinde espiri yapmaya uğraşan bir tip gibi görün öyle değilsen bile :) ilk 5 dakikadaki görüntü çok önemlidir sonra naparsan yap kız o 5 dakikaya göre değerlendirir seni :) Kızla konuşurken gözlerine bakarak konuş . Kesin ve net cümleler kur. Sakın kızı çok güldürmeye çalışma kızlar güldüren erkeği değil karizmatik erkeği sever. Ha birde fazla kasılma ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Reelde gördüğünde şaşmazsa sorun yok

0|0
    0|0
  • nasıl tanıttysan kendını öyle ol.gorunce bı etkılesım olmazsa sende kızı uzme . ha etkılendıysen de rahat ol knus ılgılı davran ama böle tek o varmıs gıbı de yapma.kacan kovalanır mısalı.senı dusunur ozmn emın ol

0|0
    0|0
  • biraz konuştuktan sora bi işin çıksın arkadaşların seni çağırsın ve hemen gitmek zorunda kal.sora araşırız kendine çok iyi bak de ve uzaklaş.akşam sürekli seni düşüncek:D

0|0
    0|0
  • kız buluşalım diye çok ısrar ettiğine göre zaten etkilemişsin..

0|0
    0|0
  • sakın sessiz kalma sen konusacak bişeyler bul bön bön bakma kızın yüzüne

0|0
    0|0
    • yok işi biliom ilk defa netten biri ile buluşacağım normalde olsa çoktan konuşmuştum

• gözler konuşsun diosunn :)

• aynen birde diksiyonun düzgün olsun dediğim gibi sessiz kalma sakın :) bu arada tecavüzcü coşkun giii bakma kıza kontrstı iyi ayarla :D 14 numaralı bakış olsun :D

• Doğal ol yapmacık olma elin ayağına dolaşmasın rahat ol fazla da üstüne düşme.

0|0
    0|0
  • ya sen bu görevi başarıyla tamamlama düşüncesindesin.ne his ne heyecan ne istek görüyorum.

0|0
    0|0
    • nasıl yaniii

• buluşmayı o istedi,ısrar etti,sende peki madem dedin kabul ettin.zorla buluşmya giden bir halin var gibi.erkek dediğin aktif olmalı.ondan dedim.

• heycanlandığını hissettirme , ilk günden elini tutma öpme işlerinede girme , misal bir yere mi oturdunuz ne istersin diye soracağına usta 2 çay yap hoşuna bu tavır kızların %90 nının hoşuna gidiyor bak dene .

0|0
    0|0
    • tamam dostummmm. gerçekten çok teşekkür ederim sana

• ne demek sana buluşmanda bol şans

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...