Kapat

Yalnız mısınız? Yalnızsanız neden yalnızsınız?

Yalnız mısınız?Yalnızsanız neden yalnızsınız?Her konuda olabilir.Arkadaşım yok yalnızım, sevgilim yok yalnızım, beni anlayan kimse yok yalnızım gibi.

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• yanlızım, yanlız olmak istediğimden yanlızım, en değerli varlığüım kendi varlığım bunu paylaşacak kadar değerlisini bulamadım yanlızım, ders çalışıyorum yanlızken, yanlızken çokları yeklerle düşünüyorum, paylaşmıyorum yanlışlığımı yanlızım ve ben Allah'ın yanlızlarından yanlızca bir yanlızım..!

0|0
    0|0
    • Harika :D

• bilmiyorum yani her koşulda yardıma hazırım galiba

• olmamak değil ki bu sadece kndi varlığından keyif almak ta denilebilir çünkü başka biri o kadar keyifli olmayabiliyor :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• yalnızım, çünkü yalana tahammülüm yok..

yalnızım, çünkü meme ve popo uğruna kimseye yalakalık yapmıyorum..

yalnızım, çünkü çevremde bana çıkarsız yaklaşan kimse yok..

1|0
    0|0
  • Gençlikte yalnız olsan da pek önemli birşey farketmiyor da belli bir yaştan sonra benim gibi yalnız kalmak gerçekten çok zor,eğer bir de duygusal bir kişiliğiniz varsa Allah yardım etsin diyorum.Neden yalnızım,eşimle çocuklar kendini kurtarsın onlar mağdur olmasın diye boşanmadık,onlar kendilerini kurtarınca boşandık,çocuklar Anne tarafını tuttu eşit mesafede durmadılar,onlar da aramıyor,bayramlar dahil,şimdi ise yapayalnızım.Allah'a şükür sağlıklıyım ve maddi sıkıntım yok da mağdur falan olmuyorum,yoksa daha zor olur.

0|0
    0|0
  • Yalnızım,kızlar beni sevmez

1|0
    0|0
  • Allaha şükürler olsun ki arkadaşlarım var :)))

1|0
    0|0
  • 1-Yalnızım

2-Zamanın getirdikleri yüzünden yalnızım.

0|0
    0|0
  • sağ elim nasır tuttu lan yalnızlıktan jlkjjlsdfjsdjfksd

1|0
    0|0
  • yanlızım. ne yapim nan bu kızlar malın iyisinden anlamıyo x:=):):):)

herneyse yanlızım çünkü yanlızım. sevgilim yok. beni anlayacak, sevecek. benimle her şeyi paylaşabilecek birisi çıkmadı henüz karşıma eskiden olanlrda saten eskide kaldı.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım var, etrafımda insanlar var sürekli yoruyolar hatta artık ama sevgili yok, sevemiyorum.

0|0
    0|0
  • yalnızlığa da bir şair gerek ne diyelim :)

0|0
    0|0
  • Beni anlayan hiçkimse yok.

1-2 tane arkadaşım var.

24 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. Bana bir el atsana abla, nasıl toparlıyacağım bu tabloyu?

0|0
    0|0
    • ciddi misin?

• Nerden ahlaksız oldum ben şimdi? Benim o kadar zamanımı çaldın bütün gecemi, benim duygularımla oynadın bu kızı mı istersin yoksa bu kızı mı diye. Ardından hiçbir açıklama yapmadan engelledin beni. Şimdi ben mi ahlaksız oldum? Sen beni engellemesen, benimle alay etmesen sorun yoktu!

• Calikusuu61

Sen 3 kuruş etmez bir sürtüksün.

• Benim için yalnızlık sevdiğim kız ve ailemin olmayışıdır.sevdiğim kız yok ama şuan yanımda değil.ama ailem yanımda.Ailem yanımdaysa sıkınttı yok.Çok şükür lkki ailem yanımda.ama sevdiğim kızda olmayınca illaki bir tarafım yalnız

0|0
    0|0
    • arkadaşın yoksa üzülmez misin?

• 50 tane arkadaşım olup yanlız kalacağıma 1 tane adam gibi arkadaşım olsu dostum olsun öyle yalnız kalırım daha iyi.sıkma canını hayat arkadaşdan ibaret değil.arkadaşın olmasını istiyosan zengin olacaksın

• öyle diyorsun ama ...

• Yalnızım,sevgilim yok ve olmasında zaten.Çünkü böyle mutluyum.Şu bir gerçek ki yalnız olan insan her zaman daha mutlu,huzurlu oluyor :)

0|0
    0|0
  • Afilli yalnizlik biraz benimkisi ama kafam rahat dert degil allah herkesin gonlune gore versin yalnizlik allaha mahsus sadece

0|0
    0|0
    • iyiydi :D afilliyalnızlık :D

• cok yalnızım ama hıc yalnız deglm bırsuru ınsan var etrafımda herkes yalnızlgmı paylastrdgm kadar yanımda olmalarını ıstedgm kadar yanımda :)

0|0
    0|0
  • kendi sevgime ihanet ettiğim için yanlızım

0|0
    0|0
  • ünlü bir çapulcunun dediği gibi onlara koyuyum sana bişey olmasın.

0|0
    0|0
  • Sadece sevgilim yok çünkü yeni bir ilişki için hazır değilim

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadığı için kendimi biraz yalnız hissettiğim oluyor ama Allah herzaman yanımda ilahi bir aşk var ...

0|0
    0|0
  • Allaha şükür sevgilim var yanlız değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yooo kafa bir dünya.

0|0
    0|0
  • yalnızım, sebebini bende bilmiyorum ve alıştım da artık

0|0
    0|0