At binmek zayıflatır mı?

Bir arkadaşım var, at binerek inanılmaz zayıfladı üstelik yediklerindende o kadar kısmadan.. Gerçekten at binmek zayıflatıyor mu yahu?

Güncellemeler:
Abazalar soyunuz kurusun lan. Spor kategorisinde bile azmışlığınızı belli ediyorsunuz ya pes. O bahsettiğiniz iki ayaklı atlat bir tarafınıza girsin inşallah.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ettirir arkadaşım.Bunun nedeni denge kaslarını çok iyi çalıştırmasıdır..Vücudun çoğu yerinde denge kaslarından bulunur bu denge gerektiren sporları yapınca vücudun heryerindeki denge kasları çalıştığı için iyi yağ yakarsınız..

0|0
    0|0
    • valla kızın basenleri minicik kaldı hiç bir şeyini kısmadan sadece abur cuburu kesmiş.. ben 5 aydır fitness yapıyorum, anca 5 cm inceltebildim basenlerimi.

• Dediğim gibi denge kaslarıyla alakalı birşey..

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim arkadaşım var senelerdir at biner ama hafif şişmanlık var.O da belli olmuyor fit duruyor yani öyle.Şaşırılası bir şey aslında çünkü çocuk günde 10 taneye yakın çikolata yiyor yani inanılmaz aşırı kalori alımı var.Çok yiyor filan ama böyle kalması gerçekten mucize gibi.Yani evet at binmek zayıflatıyor.

Peace ^^ sister.

1|1
    0|0
  • Öyle.birşey olsa zayiflamak için para saçan hatunlar at alirlardi

0|0
    0|0
  • o at iki ayaklı olmasın :)

0|1
    1|1
  • Spor yapıyordur hobby olarak olarak ata biniyordur ha tabi atı sürerken dinamik oluyorsun ama bir koşu kadar efor harcamıyorsundur

0|0
    0|0
  • bindiin ata göre değişir tatlım.. misal benimle fazlaca kalori yakabilirsin:)

0|0
    1|1
  • At binerek ne kadar kalori yakabilirsinki? Onun yerine düzenli koşular yaparak çok daha kısa sürede kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

tabiki ati sadece yurutursen zayiflatmaz eger ati kosturursan gercekten etkisini gosteriyor. ama en az 45 dk kosturman gerekiyor. ben hergun 1 saat at biniyorum. bir bucuk haftada iki kilo zayifladim. at binmek vucuttaki her kasi calistiriyor tekrar soyluyorum zayiflamak icin ati kosturman gerekiyor

• sanmam at zayıflamıyorsa binen kişi hiç zayıflamaz :)

0|1
    1|0
  • Atı zayıflatır da bineni zayıflatır mı bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • At binmek atı zayıflatır sen hareket etmiyosun ki arkadaşın at mı?

0|0
    0|0
  • Basenleri genisletir zayiflatir ornek hazal kaya

0|0
    0|0
  • ata eziyetmi edicen ya git yürüyerek zayıfla.

0|0
    0|0
  • Hangi ata binmiş ? :D

0|0
    0|0
  • AT zayıflatır yani mantık olarak ondada zıplıyorsun ama zayıflicaksan erkek arkadaşının yanına git bence :) :) :)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güncelleştirmeye koptum asdldklkad

1|0
    0|0
    • ama hakkaten insanın burnundan getiriyorlar ya.. :D

• Pek sanmıyorum ama demek ki zayıflayan varmış

0|0
    0|0
  • Evet zayıflatır

0|0
    0|0
  • Evet zayiflatip sikilastiriyo eger binersen anlicaksin bacak ve karin kaslar inanilmaz calisiyo

0|0
    0|0
  • Valla öyleyse ben gidip bir at alym kendime

0|0
    0|0
Yükleniyor...