Halı saha taktikleri..

soru gayet açık halısahda bildiğiniz değişik taktıkler var mıve nasıl şert sut vurursunuz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ayağımın üstü ve içinin birleştiği yerle vuruyorum, böylece top bombeli gidiyor. Eğer herkesin oyuncu kalitesi üst düzeydeyse taktiğe çok ihtiyaç duymazsın. Burada kaliteden kastım halı sahadaki dandik takımları yenerek kötünün iyisi olmak değildir. Eğer oyuncuların büyük saha tecrübesi varsa ve mentalite paslaşmak ise daha rahat kazanırsınız ve daha çok zevk alırsınız. Alman disipliniyle oynayan bir takımımız var, tüm oyuncularımız pas odaklı stoperlerimiz bile(biri ben) . Taktiğimiz boşta kimi görürsek ona topu vermek , sakin ve sabırlı bir şekilde rakibin boşluklarını bulmak. Ayrıca oyundan kopma hiç yoktur. son dakika 20-0 önde olsak ve gol pozisyonuna girsek bile soytarılıklara girmeden skoru 21-0 yaparız.

0|0
    0|0
    • iyiymiş bizim takımda gerçek maç tecrübesi olan adamlar yok ama bı takımda rahat oynayabılecek kapasiteleri var :) bizim tek sorunumuz sağlam çakılı defans ve sağlamından kaleci diğer mevkilerimiz gayet iyi ...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Toplu hücum toplu defans bol pas

0|0
    0|0
  • 10 senedir futbolcuyum eğer olursa halı saha maçı özelden yazabilirsin istanbuldayım bu arada :) Bacağını sallarken dizlerini kırmamaya çalış şut çekerken ayağını tamamen salla yani bilinçsizce değil ama gücünü hisset en üstte öyle

0|0
    0|0
  • cok pas yap uzun top kolay calısmaz halı saha kucuk yer :) bde kalcadan guc al sut atarken ayagının açısı cok dar olmasn topun ortasına vur

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyosun bence :D Halısaha da pas yapılmaz :D

• asıl halı sahada yaplr kardesım alan kucuk oldgu ıcın de pas yeteneklerın daha cok gelsr tek pas vurusların artaar :)

• taç yoksa tellere çarptır öyle çalım at :D

sert şut olayı bacak kondisyonundan geçer spor yapmıyosan sert atamazsın

0|0
    0|0
  • doldur boşalt yapma da nasıl teknik ağırlıklı olursa öyle güzel maç çıkar :)

0|0
    0|0
  • ayakkabının üstüyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...