Takıntılı biriyle çıkarmısınız?

Kafaya bir durumu takıp onu gerçekleştirmeye çalışan hırslı biriyle çıkarmıydınız? Düzelir diye mi düşünürdünüz yoksa çıkmaz mıydınız hiç?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• hırslı başka takıntılı başka

hırsında iyisi var kötüsü var

biri azimdir elinden geleni yapar, uğraşır aşırıya kaçmaz

diğeri de istediğini elde etmek için çirkinleşebilir

takıntıysa elde etmek istediği şeyi saplantı haline getirir kendi de mutsuz olur bu konuda çevresini de huzursuz edebilir

durumun ne boyutta olduğu önemli

o yüzden tercih edilmeyecektir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Bingo aynen bu. Eski sevgilim böyleydi anlayamamıştım ama burnumdan getirmişti . Şimdi merak ettim sitede var mı yok mu diye. Tüm felsefik konuları taakrdı dünya neden kötü, neden tanrı var da birşey yapmıyor neden öyle neden böyle... Bu işin bir boyutu diğer boyutu da iş konusunda full çalışırdı dışarı bile çıkmayacak kadar. Şimdi de yeni uğraşlara böyle kendini vermiş. Çocuk kafaya birşey takıyor gözü başka birşey görmüyor.

• Kesinlikle o salaklığı yaptım işte anlamadan çıkmıştım. Allah korusun valla böyle birinden .

• sütten ağzı yananın yoğurdu üflemesi meselesi işte :)

bundan sonrakilerde daha dikkatli olursun ister istemez

zor insanlar gerçekten Allah korusun

Erkekler Ne Diyor 5

• insan her zaman farklı birisini arar . yani bsanlar sosyal insanlar ama tabi bu takıntılık beni etkilemeyecek bişey olmalı :)

0|0
    0|0
  • Bende takıntılıyım sorun olmaz yani biraz öncede şunu gördüm facede .Takıntısı olan insanlar, sıkıntıları içlerine atıp her şeye rağmen güçlü duran zeka ve duygusal IQ'ları yüksek insanlardır

0|0
    1|0
    • Demesi kolay da gel de bana sor :)) bu şahıs eski sevgilim benim ve burnumdan getirmişti. Şimdi gene görüşmek istiyor bir konuda bana yardım etme bahanesiyle ve bende mecburen biraz yanına gitmek durumunda kaldım . Anılar hatırlattı işte. O kadar sıkıntı ki tüm dunya sorunlarını, tantı var mı yok mu, neden insanlar ölüyor , neden aç fakirler var, neden öyle nedn böyle hep kafaya takardı. İş konusunu takardı bu sebeple benimle ilgilenmezdi. Şimdi iş konusunu aşmış bu seferde spor ve toefl a takmş

• hmm anladım neyse inşallah iyi getirir herşey sana :)) Çok zor olursa doktora gidebilirsin kontrol edebiliyorsan sorun yok :))

• Gerektiği yerde etmesini biliyorum ama genelde etmiyorum bilerek :)

• Çıkardım. Bu bir sorun değil ki.

0|0
    0|0
  • Sorun değil, ben de pek düzgün sayılmam.

0|0
    0|0
  • kimsenin zamanla düzeldiğini henüz görmedim takıntılı anlamadında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O takıntı cok berbat bısey ınsanın hayarını ziker atar

uzak durmak hatta hıc hayatına sokmamak lazım

1|0
    0|0
  • o zihniyette insanları sevmiyorum.arkama bile bakmadan kaçarım:)

1|0
    0|0
  • sevıyosam ve tek sorun buysa çıkardım ama baska sorunlarda varsa bılemem. bende takıntılı sayılabılırım ya kım mukemmel ki?

0|0
    0|0
  • çıkarım çünkü ben de takıntılı biriyim.

0|0
    0|0
  • bu kişi senmisin canım :D

0|0
    0|0
    • Yok eski sevgilim. Burnumdam getirmişti mahvetti o donem hayatımı topuklayarak kaçmışştım. Ondan merak ettim bilmeden benim gibi çıkan olur mu diye.

• Csn' ım :D bak ben o moda girdim bile asdfgjjgdfjj.. Yok valla ama seni ekleyebilirim sevdim seni :D

• ahahah ekle canım açtım gizliyi

Yükleniyor...