Kapat

Arkadaşlar düşünün ki orta yaşlara geldiniz ve işsiz kaldınız

ve diyelim ki evlisiniz psikolojinizi düşünebiliyor musunuz? eşinizin size nasıl davranmasını isterdiniz?

Güncellemeler:
ciddi cevaplar bekliyorum.

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Şu an dayım işsiz yengem çalışıyor onun parasıyla geçinmeye çalışıyorlar. Yengem iyi biri ya çok anlayışlı daha da destek oluyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• evet bundan korkuyorum

bence bunu rahatlacak ve geleceği karanlıktan kurtaracak devlet buyuklerı

istihdam oluşturup eğitimi toplumun gercekten algıladıgı boyutta verebılsek ve özel dersanelere gerek kalmadan

devlet okullarından mezun olan her bırey guzel yerlere gelse bu dedıgın olumsuz dusunce gercekleşmemıs olur

0|0
    0|0
  • İyi de ben zaten çalışmıyorum ki.. :D

Eşim yesin, içsin, yatsın, gezsin, tozsun işte daha ne?..

Canı sıkılırsa veya çok isterse kendi çalışabilir, ben karışmam..

0|0
    0|0
  • Hayat bu ya hersey olur yeterki sağlıgına bısey olmasın.Sinirlilik asabiyet olabilir sabırlı fazla üzerinem gelinmesini istemem...

0|0
    0|0
  • bu duruma düşmek istemezdim zor bir durum cidden anlayış beklediği ve destkekçi olmasını beklerdim tabi bu süreçte yangelip yatılmaz uğraşmak lazım

0|0
    0|0
  • Babamla annem aynı anda işsiz kalmışlardı. 6 ay gibi bir süre. Sonra ayrıldılar işte.

0|0
    0|0
    • yani sende mi ayrılırdın?

• Bir yemin ederek evleniyorsun. İyi günde, kötü günde. Böyle bir zamanda tabi ki destek, anlayış isterim. Nitekim beni öyle bir durumdan sirkelenip kurtulmamı sağlayacak olan tek kişi odur.

• ben de böyle düşünüyorum.

• Güzel davransın bağrına bassın öpsün koklasın

0|0
    0|0
  • köstek değil destek olmasını isterim manevi anlamda

0|0
    0|0
  • Limon satarım, çorap satarım, izmirden tonla zeytin getirip satarım. Biri işsizlikmi dedi?

0|0
    0|0
  • dünyada kadın dolu işte kapı derim gitceksen git benimle mi evlendim işimle mi diye sorarım

0|0
    0|0
  • gidip çalışssa ii olur :D::D:DD:

0|0
    0|0
  • Anlayışlı olmasını ve yeni bir iş bulana kadar biraz ekonomik davranmasını beklerdim.

0|0
    0|0
  • hayatım hiç üzülme bundada vardır bir hayır sana iş mi yok falan gazla işte :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...