Neler yapabilirimyardimci olun

Gobek ve yan simitleeeeerrr ! Bunlardan kurtulmak istiyorum1.74 oy 65 kiloyum aslinda kilom iyi ama bunlardan nasil kurtulcam kac kilo versem iyi olur neler yapmaliyim her gun tempolo yuruyus yapiyorum yediklerime dikkat ediyorum 2 haftadir boyle ama sanki hic degisen bir sey yokmus gibi geliyo

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1,74-65 bence iyisin, biraz fazlan var ama dert edilecek bir fazla değil bu, ben yine söylüyorum, seks seks seks, bunu makara kukara olsun diye söylemiyorum, vücudun bütün kaslarını çalıştırın en iyi aktivite, evliysen ya da erkek arkadaşın varsa seks yap

0|0
    0|0
    • Seksle olacak olsaydı evlenince insanlar kilo almazdı..Tabi severek evlenenlerden bahsediyorum..

• seks dünyada yüzme ile birlikte vücudun bütün kaslarını çalıştıran tek aktivite, o evlenip kilo alanlar nasıl seks yapıyor kim bilir, ayda bir kere gir çık olursa kilo alır tabi

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaşam tarzına bağlı.Bunun yanında belini ters mekikle-üst bacakları bildiğin hareketlerle ve ara sıra karın kası çalışırsan sonuç alırsın..Kalorine dikkat etmen gerekiyor birden kısarsan geri alırsın kiloları.Bu yüzden 200-300 kalori kısarak yaza kadar daha iyi olur vücudun..

0|0
    0|0
  • asla bozmamanız gereken küçükde olsa aksetmemeniz gereken bir programınız olmalı. antrenmanlarınızı düzenli bir saate sokmalısınız. yoksa metabolizma şaşıracaktır ve daha uzun sürecektir sporlarınız.

0|0
    0|0
  • Sporu düzenli yapmalısınız hamurlulardan uzak dur

0|0
    0|0
  • Burada yaşında önemi var yaşın kaç

0|0
    0|0
  • fitness yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 hafta bir şeylerin değişmesi için çok erken bir süre biraz daha sabret o dediğin bölgelerin erimesi kolay değil

0|0
    0|0
  • bende buneden şikayetciyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...