Arkadaşım, kardeşim dediğim insan küstü bana, ne yapmalıyım?

Arkdaslar pazartesi gunu cok sevdigim kardesim dedim kisyle plan yapmistik gidmedim ve o bana cok kirildi konusmyou anlatmay calisyou bana dediği beni satin sagol ben uzaktan gelen kac seneden beri gelen kuzenlerim gezmey goturdum bana akil verin ne yapim inat kiz ya cevap verimyou kac gundur mesaj atiyoum arıyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• seni seviyor oda arkadaş kardeş olarak görüyor demek ki yanında olmanı çok istemiş gitmediğin içinde de kırılmış doğal olarak ama sende kuzenlerini gezdirmiş sin uzun zaman görmediğin için sende haklısın böyle şeyler olur dostluklar arasında karşılık olarak onu sevdiği yerlere götürebilirsin özür dilemek için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yağmurlu bir günde o zamanın şartlarında randevuya gelmeyen arkadaşıyla 6 ay konuşmamış büyük şair mehmet akif ersoy yapmadan gerekiyordu olan olmuş.sabretmen gerek bir hediye veya sürprizle gönlünü almaya çalış bir dost kolay bulunmuyor affedecektir zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunun için küsmüşse ya o olayla alakası yoktur küsmek için küsmüştür. ya da aşırı derece kıskançlık ve sevgi vardır.

0|0
    0|0
    • Biz boyle 7 24 konsruz kardes gibyiz sanirim sevgiden dolayi off

• Yok demin atmis arma mesaj atma bitti artik allahim yaa

• sıkma işte busefer antipatik olarak seni seviyorsa bile mesaj atası gelmez. nasıl olsa bana küsmez diye düşünür

Yükleniyor...