Son model araba önünde çekilen resimler hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet kızlar,sevgilinizin böyle resimlerini face de veya her hangi bir yerde gördüğünüz de ne hissedersiniz? yani biliyorsun öyle bir arabaya sahip değil ama ne gereği var başkasının malının önünde öyle gerile gerile resim çekilmek? veya işin daha kötüsü diyelim ki o son model arabanın sahibi sevgilin ve öyle resimleri var ? bana göre soğuma nedeni ...

Güncellemeler:
arkadaslar, hani yeni tanidiginiz biri diyelim "tanisma donemi" hani bir hareketinde sogucagin donem ama tanidikca sevecegin o tarz donem. sonucta face de eklersin yeni sevgilisinizi yada yeni tanidigin birini eklersin.
hee bak su tarz kizlarda var pahali magazaya girip orda pahali elbiseleri deneyip resim cekerler.. sonra cikarlar magazadan

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• Arz talep meselesi... Yıllardır kırmızı ferrarisinden güzel kızlar eksik olmamış erkek modeli milletimizin pratik zekası ile birleşince maalesef bu fotoğraflar kaçınılmaz oluyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• link arabayı bilmem de kafkaslı resimdeki güzel atla çektirdiğim bir resmi atmıştım sevgilime.ilk başta şoka girdi lakin sonraları kafkaslının hem bir canlı olduğunu idrak etti(araba gibi metal yığını değil) ve kaldıki trilyonluk bir at olması hasebiyle yanında ferrariymiş neymiş vırt gelir zırt gider.tabi küçük bir sakatlık oldu sevgilim at yarışı oymadığımı çözdü ve "ben bir kumarmazla çıkamam" dedi ve ayrıldık.

0|0
    0|0
  • ezikçe

0|0
    0|0
  • seviyoruz işte napalım..

bizde sizin ayna önündeki fotolarınızı sevmiyoruz..

0|0
    0|0
  • Kadınların ayna karşısında çektikleri fotoğraf ile aynı tepkiyi yaratır bende. Veya kapalı ortamda güneş gözlüğü ile fotoğraf çekilmeleri. Bence fotoğrafı bütün olarak görmelisiniz. Eğer fotoğraf çekilen erkek ile aracın uyumsuzluğu çok belli oluyorsa sakat .)

0|0
    0|0
  • ona bakarsan kızlar arabaları .. arabası olan zengin erkekleri sever yani bence iyi karşılarlar.

0|0
    0|0
  • laf biraz bana gelmiş olmalı insana ait olan bir şeyle yada sevdiği bir şeyle fotoğraf çektirmesi bence gayet doğal evde güneş gözlüğü takıp fotoğraf çekilmektense bence daha iyi ayrıca sevgilim yok böyle bir davranış yaparken de

0|1
    1|0
    • +++ kıskanıyorlar arabayı...

araba ile çekilmesin bizle çekilsin dicekler ama utanıyolar.. :D

• hahaha..

silmeseydin fotoyu boşver cevaplara bakma..

bu yeni kasaların farlarına bitiyorum.. puslu puslu bakıyor.. :D

• sildim aga ne geldiyse arabası yüzünden geldi dert oldu herkese arabaya çekilip koyupta araba nasıl die başlık açmadım bişi yapmadım

• doğal karşılıyorum benimde arabalara karşı zaafım var seviyorum arabaları insanın sevdiği bir şeyler fotoğraf çekilmesi bence gayet doğal

0|0
    0|0
  • Direk terkederim cekemem oylesını

0|0
    0|0
  • böyle bir insanın neyini soruyorsun. En hızlı araçla uzaklaş ondan :)

0|0
    0|0
  • taktığın şeye bak . adam özenmiş alamıyorda napsın garibim bir foto çekinelim demiş..

0|0
    0|0
  • öylelerine sadece tebessüm ediyorum

0|0
    0|0
  • umrumda değiller

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler yapmamama rağmen dediklerin saçma geldi ama saygı duyarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ha o resım cekılen arkadaşlara gelince araba güzeldir çekmiştir falan ama bunu ancak cocuk yastakılerde bı sekılde mantıklı buluyorum diğerlerini bilemem hani çocuktur olabılır yada yenı ergen arkadas heveslıdır oda olur ama koskoca adam bunu yaparsa hoş değil

0|0
    0|0
    • ya insanların hava yaptıgı araba audi mi ya komedi gibi ya görende bişey sancak savundukları meseleleri helal olsun valla audiyle lüks araba diye fiti çektirenlere

ben lüks araba diye herkesin altında gördüğüm arabayı düşünmem sokaktan geçme ihtimali olmayan arabayı düşünüyorum

bir audi adamı bu kadar üzerine alınıp kasılmaya havalara triplere ugratmıssa bizden o adama ancak bir uzman önermek düşer yazık ya yazık

• şimdi bu son model arabaya bağlı :D

2012 fiat mı ( bu sadece bir örnek)

2012 porsch mu :D

ayrıca resme gerek yok büyük konuşmak istememde benim için aşırı lüks ve aşırı pahalı bir araç zaten soguma değil ALLAH korusun ayrılık sebebi olabilir

0|0
    0|0
    • yakıt sarfiyatından kaynaklı ayrılık sebebi galiba? :)

• ben stajer öğretmenim aynı zamanda oyuncuyum bu bir edebini takın kendine gel bu iki

sen benimi takip ediyorsun yada ben kazara seni adam sayıp muhabbetmi ettim senle yazık etmişim

o 35 plakayı söküp eline verirdim ama dua et ki bir adama bağlıyım böyle bişey yaptıgımı duysa pek ıyı olmaz eski zamanım olsa aynı sehırde olupda trıplerını hıce saymazdım

• ayrıca

sen benım cevabımı neye ustune alındın arkadasım ben onu anlamadım ben sevgılımden bahsettım yazık sana bi doktora görün soruyu üstüne alınmışssın cevabı üstüne alınmışssın kural ihlali olmasa küfrtcm banane blader senin işinden arabandan sen kimsin ki ben burda senin adına yazıyım tanımam etmem ben seni moruk hadi git artık

• Tanımıyorum umarım tanımam da

0|0
    0|0
  • görgüsüz diyorum onlara. ve hiç hoşlanmıyorum kimse kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • Sogurum.

0|0
    0|0
  • Görmemiş derim ona.

0|0
    0|0
  • erkeğin arkasını neye dayadğını gösterir bu tür resimler. Arabamız var ama arabyla resim çekilmiyorum .

0|0
    0|0
  • Direk ayrılırım bırak ayrılmayı böyle bi insanla bi ilişki bile düşünmem bırak ilişkiyi facemde bile bulundurmam arkadaş bile olmam

0|0
    0|0
  • itici gerçekten.bi onlardan bir de internet kafede kulaklıkla webcamden çekilmiş fotoya çok gülerim :)))

0|0
    0|0
  • hic bisey hissetamam kendi istegi sonucta

0|1
    0|0
  • Hele bir de ayağını lastiğin üstüne koyupta çekilmişse...uuu baby derim <3 :D

0|1
    0|0
  • tatlım,sahıp olmadıgın herseye hevesın var sanırım.

bunu yazardım

0|0
    0|0
  • hava atmıyorlar mı böyle srf önündee cekim yapıyorlar :)görgüszler

0|0
    0|0
  • Soğumam sevdiğim biri öyle bir şey yaptı diye. Ama itici yani.

0|0
    0|0
  • Soğurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...