Seçim Arabalarının Gürültüleri

Yahu bunlar bu şarkıların sesini bu kadar açmak zorunda mı? Evim dar sayılabilecek bir sokakta. Yoğun çalışıyorum bir tek izin günüm var. Gün içinde az kestireyim diyorum bangır bangır geçiyorlar evin önünden. Bu nedir ya? Ayıptır ayıp tam dalacağım uykuya şıçradım kaç kere. Bu saygısızlık değildir de nedir? Bir biri geçiyor bir biri. Böyle şey mi olur? Siz ne düşünüyorsunuz bu seçim arabaları ve bangı bangı çalan şarkıları hakkında?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Gürültü kirliliği.Biri geçiyor aradan dakika geçmeden başka birisi geçiyor.Ne uyuyabiliyor insanlar ne çalışabilir...İki satır bir şey okusan okuduğunu anlayamıyorsun,gürültüden başının ağrıması da cabası.Zaten büyük şehirler çok gürültülü,araba sesleri insan sesleri yoruyor insanı bir de bangır bangır seçim şarkıları.

Hepsinden hepsinden nefret ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hahah tam uykuya dalacakken sıçramışsınya ne komik olmuştur.sen küfürde etmişsindir kesin:) benimde gürültü yapasım geldi:)

0|0
    0|0
  • inadına bizden soğuyun bize oy vermeyin diyolar işte

0|0
    0|0
  • Birisi paylasmıstı "Seçim arabaları yüzünden koca ülke Türkü Bar'a döndü." diye kesinlikle haklısın hani bunlar olmasa sanki kimse oy vermeyecek onu da anlamış değilim gereksiz harcamalar.

0|0
    0|0
  • idare edeceksin artık bir hafta daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...