Temizlik için gelen kadından önce ayıp olmasın diye evi temizlemek :))

nnisannn
Sabah annemle konuşuyoruz hafta sonu eve temizlik için ablanın geleceğini söyledim.Bi süredir evde kendim temizlik yapamıyorum ve fazlasıyla dağınık bir kocaya sahibim maalesef.Haliyle evimde azcık dağınık :))

Neyse annem kalkmış bana kadın gelmeden ortalığı toparla annem bak çok ayıp banyoları falan cifle en azından demesin mi :))

Yahu karnım burnumda çorap giymek için bile eğilemezken temizlikçi ablaya ayıp olmasın diye temizlik mi yapılır allesen ?

Sizde böyle ilginç diyaloglar yaşadığınız bir anneye sahip misiniz yoksa benim ki mi biraz acayip ? :)
Temizlik için gelen kadından önce ayıp olmasın diye evi temizlemek :))