Temizlik için gelen kadından önce ayıp olmasın diye evi temizlemek :))

Sabah annemle konuşuyoruz hafta sonu eve temizlik için ablanın geleceğini söyledim.Bi süredir evde kendim temizlik yapamıyorum ve fazlasıyla dağınık bir kocaya sahibim maalesef.Haliyle evimde azcık dağınık :))

Neyse annem kalkmış bana kadın gelmeden ortalığı toparla annem bak çok ayıp banyoları falan cifle en azından demesin mi :))

Yahu karnım burnumda çorap giymek için bile eğilemezken temizlikçi ablaya ayıp olmasın diye temizlik mi yapılır allesen ?

Sizde böyle ilginç diyaloglar yaşadığınız bir anneye sahip misiniz yoksa benim ki mi biraz acayip ? :)

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• asdasfadgdsg

Bulaşıkları, bulaşık makinasına dizmeden önce yıkamak falan..

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Güzel söylemiş annen temizlikçi bayanlara özel şeyleri temizletmemek lazım özenle kendiniz yapmalısınız :D

1|0
    1|1
  • ha o bütün annelerde vardır , hatta kadını oturtur kendileri temizlerler :D çok gördük başımızda :D

1|0
    0|0
  • türklere özgü bir davranış :D

2|0
    0|0
  • ayy senin kocandamı var bıdık..:)) neyse temizlikçi kadın gelmeden ortalığı sil süpürde temizlikç.i kadın eve gelince huzursuz olmasın..malum temizlik teftişine başlar hemen.. :))

1|0
    0|0
  • varmı öyleleri :)

1|0
    0|0
  • Bende öyle yapıyorum, temizlikçi gelmeden temizliyorum evi ayıp ama.

Şimdi yazınca bir tuhaf oluyor =)

1|0
    0|1
  • yok geneli öyle bizde adettirtemizlikciden önce evi temizlemek

1|0
    0|1
  • ilginçmi bilmem ama benimm annemde temizligiii bana yaptırır .. ama ben memnunumm halimden ...şimdi üniverstede çok faydasınıı görüyorum

1|0
    0|0
  • yeğmeyesi kaç tl o temizlikçinin ? ben 50 tl 'ye yaparım evi toplamaya da gerek yok isterse zçsın kocan hallının orta yerine -.-

1|0
    0|0
    • Yarım gün 50 lira :) Bu ne temizlik aşkı efendim :))

• yuh be köle ızauraymış kadın resmen pis fiyat kırmış 50den aşşa yapmam zaten onu şutlarsanız haber edin :))) dsdasdad

• ASDASdas

Eeee Türk olmak kolay değil.

1|0
    0|1
  • aynısı bizde etrafı topla işi kolay olsun temizlik yaparken yardım et yarım günde bitsin ucuza kapatalım :) bu arada hayırlı olsun kazasız belasız doğar INŞALLAH ALLAH anali babalı büyütsün muruvvetini de göstersin INŞALLAH ALLAH kolaylık mutluluk ve huzur versin

0|0
    0|0
  • Haha bir tek sizin Anneniz degil bizim analarimiz da oyledir :)

1|0
    0|1
  • Oldu olacak yardıma gelen kadının da evini temizle para üzerine de para verirsin =P

1|0
    1|0
  • var öyle tipler.. değişik bir madde kullanıyorlar.. cok çamasır suyu cekince beyin yanıyo sanırım:)

1|0
    0|2
  • genelde laf olmasın diye yapılır ,dışarıda ele güne malzeme olmamak ve dedikodu yapılmasın diye yaparlar.

0|0
    0|0
  • Boşuna para verme :)) kendin temizle daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ic camasiri varsa kaldirilir yanii :)))

1|0
    1|0
  • Hic daha bir temizlikcim olmadi :) ama bilmiyorum nasil olurdum; temizlik yapmazdim ama dağınıklığı toparlardim sanırım

1|0
    0|0
  • tabi kızına pis denilmesini istemiyor :)))) temizlikçiyi niye çağırıyorsunuz siz kuzum sen banyodan başla devamı gelir zaten :))

1|1
    2|1
  • Benimki de öyle.. Düzenli ve sık olarak gelen biri var temizlik için.. Her gelişinden 1 gün önce annem evi temizler, yemek hazırlar.. Sonra da sanki temizliği kendisi yapmamış gibi, '' eli çabuk işleri erkenden bitiriyor sonra yiyip içiyoruz '' diyor..

1|0
    1|0
    • Benimki de her büyük temizlik öncesi çok yorgunum birini alacağım bu kez der sabahtan başlar ortalık toplamaya akşam temizlik bitmiş bile kadına gerek kalmıyor :))

• :)) Anneme benzemekten çok korkuyorum..

• Benzemeye mahkumuz bence :)

• Benimki de öyle :D Sene de 2 defa geliyor bir tane abla o gelmeden camları felan siliyor pis demesin diye sonra kadın tekrar siliyor :D

1|0
    0|0
  • bu anneler bulaşık makinasına ayıp olmasın diye bulaşıkları yıkayıp da makinaya koyan anneler:D oyy oyy oyy.

2|0
    1|1
  • Hahaha klasik anne , çok tatlı.. :-)

0|0
    0|0
  • gelen kişiye yardım etmeyi ihmal etmeme konusu da var :))

1|0
    0|0
  • benim buna benzer takıntılarım vardır.

1|0
    0|0
  • bende sen addinden fazla pismişsin annen de gelen kadına rezil olmamak için senden bunu anlamanı istemiş seni kırmadan :)

0|1
    0|0
  • tipik türk kadını :)

benim halamda temizliyor öyle cagırıyor :D

1|0
    0|1
  • ahaha anneler bir alem ya :) temizlikci kadın yorulmasın diye merhamet etmek istemiş ama yanlış kişiye söylemiş olmuş :)

0|0
    0|0
  • haha normaldir bende gelen temizlikçi ablayla ayıp olmasın diye beraber yaptım isini :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...