Futbol klubü kurmak için ne yapmak lazım?

arkadaşlar futbol klübü kurmak için ne yapmak lazım masrafları ne kadardır bir bilgisi olan varmı acaba? 14-16 yaş grubu olarak kurmak istiyorum. A takım kurmak istemiyorum ilk başlarda bunun için ne yapmam lazım biraz bilgi verebilirmisiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba,genclık spor ıl mudurlugune ugra ordakıler yardımcı olacaktır,kulup baskanı olmak bıraz masraflı olabılır o yuzden kendıne sponsor olacak bırını bulsan ıyı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç kurmaya yeltenmedim

0|0
    0|0
  • what ken i do?.. sometimesss?.. aand its the footbol, thatses the footbols, errr, suntink happent, everyting is the suntink happent.. diyebiliyorsan takım kurmaya hazırsındır

0|1
    1|2
  • O paraya öküz al öküz :)

1|0
    0|1
  • Çok paraya ihtiyacın var...para olunca herşeyi çözersin...zati

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 100 yıllık bir devin (fb) şikeye bulaşmasından sonra futbol benim gözümde bitmiştir. (vallahi fenerli değilim) hiç girişme bence.

0|0
    0|0
  • Çok külfetli mevzudur.Altyapı masrafı da küçümsenmeyecek meblağlardır.Sağlam desteğin varsa giriş,yoksa hayal kırıklığına uğrarsın.3.Lig oyuncularının senelik aldıkları para ortalama 45.000-50.000 civarında.Altyapı için ilk etapta 90-100 bin lira fon parası ödüyosun diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • ben kendim futbolcuyum..

. bunun malzemesi var kulübün arabası var antrenman sahası var idman üstleri mac formaları var ohoo neler neler.. deplasman macından sonra yemegı var gruplara gıdersenız 5 yıldızlı otel de kalması var kolaymı sanıyon sen bunu cok para gıder :D

0|0
    0|0
  • şike yapmalısın mafya ile ortaklık yapmalısın. pislik işlerin olmalı.

0|1
    1|0
  • Pes 2012 bölümünden Master lig gir ordan hallet :/

0|0
    0|0
  • Bence ilk iş git sokak aralarında ki messileri bul topla

0|0
    0|0
  • para para para ve daha fazla para..

0|0
    0|0
  • para lazım

0|0
    0|0
  • geçen ben bir yeltendiydim sonra sıkıldım bıraktım. Ha bide şike neyim falan bilmek lazımmış.

0|0
    0|0
  • biz ne bilelim. federasyona bir email at bilgilendiriler.

0|0
    0|0
  • batarsın birader, koftiden 50 bin tlden gider, hiç bulaşma.

0|0
    1|0
  • para lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...