Göbek ve belimdeki yan simitler

1.65 boyundayım 75 kiloyum vücudumda bütün yağlar resmen göbek bölgemde toplanmış çok rahatsızlık veriyor göbeğim kocaman oldu ne giysem önümdn belli oluyor aynı şekilde belimdeki yan simitlerde öyle aşırı bir yağlanma var yumuşacık yastık gibi resmen karnım bu yağları nasıl yakıcam nasıl sıkılaştırıcam karnımı ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• takla atarak yuvarlanarak ilerle yorulmadan yol kat etmiş olursun.hiç eritmekle uğraşma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bölge olarak yağ vermek yoktur.Genel olarak yağ verirsin.Yapacağın tekşey cardio yapmak.L-carnitine de kullana bilirsin cardio yaparken daha hızlı ve etkili olur.

0|0
    0|0
  • hıc ugrasma bıraz az yeee bıraz da bel egzersısı yeterlı olur fakat ben boyle hatunlara bayılırıyorum hıc zayıflamana gerek yok :P

0|0
    0|0
  • senın ısın zormus:))

0|0
    0|0
  • bel hareketleri yap ya da seks yap, seks daha kolaydır

0|0
    0|0
  • Simit - Beyazpeynir çay . Offf ortaköy e sahile gideyim ben hava da güzel :)

0|0
    0|0
  • spor diet yapıcaksın.

0|0
    0|0
  • AA göbek mi o bende ada zannetmişşltim pih pih pih :D

0|0
    0|0
  • 1750-2000 cal diyet gunde 1-1.30 saat yürüyüş

0|0
    0|0
  • sex en ii sporduır

0|0
    0|0
  • yarımşar saat sabahları koşu gelince 20 şınav günün belirli saatlerinde 20 şer defa toplam 100 defa olacak şekilde çömel kalk çekebiliyorsan günlük 25 mekik çek toplam 50 olsun 1.5 aya toparlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Spor salonuna gidip sıkı bir diyete girmen şart bol bol koşman gerekir söyleyeyim ama zor bir süreç olacaktır eritmek kolay olmaz

0|0
    0|0
  • sıkı bir diyete gir ve hemen spor salonuna yazıl boyuna göre kilon fazla artmış sıkı bir çalışmayla verebilirsin veren arkadaşlarım vardı hatta diyetisyene git. daha da kilo alırsan durduramazsın

0|0
    0|0
  • ayy kusura bakma ama yüzümü ekşittim:(...kız bak her sabah aç karnına ılık su içine limon sık iç.. ay sonra buradayım.teşekkür etmen için:)

0|0
    0|0
  • boğazını tut. spor yap. kilolusun, sağlığın için vermen lazım.

0|0
    0|0
  • Can simidi onlar can, bırak boşver takma

0|0
    0|0
  • Diyet ve spor. Özellikle göbek için mekik çekmek faydalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...