Lütfenn azıcık zamanınızı ayırıp bakın,lütfennnn :((

arkadaslar mesela sevgiliniz size ilgi sewmiyorum ben diyor sonra sabahları günaydın demek için aradığınızda ben sabahları konuşmayı sewmem diyor ve anlık depresyonik durumlara giriyor yani aradığımda mutsuz ve isteksiz neden diyorum benim böyle hallerim olur arada diyor ne yapacağımı şaşırdım çok sewiyorum ama mutsuzum bu şekilde nereye kadar siz olsanız nasıl değerlendirirdiniz bu durumuu ?

Güncellemeler:
bana ailenle konuş nişan süresini uzatmasınlar falan diyor işte benim karakterim böyle sewmediğimden değil diyor ama böyle de hayat çekilir mii Allah aşkına söyleyin :(((

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• kız olsa vardır özel bir durumu diycemde neyse :)

0|0
    0|0
  • O ne la trip de trip :D Ulan beni seven bir kız olucak ve beni düşünerekten arıycak bende ona trip atıcam ? Yahu neden bizi bulmuyorsunuz nereden buluyorsunuz böyle adamları arkadaş anlamıyorum ya :D Şaka gibi :)

0|0
    0|0
  • aga morel bozmak istemem ama yani kız senden soğmus sankı maçın son dakkalarını oynuor gibi herseye hazırlıklı olsan ıyı olur

0|0
    0|0
  • aynı bizim birzamanlarki yaşadıgımız durum :)

0|0
    0|0
  • Valla bunun bir tek işareti bir tek cevabı kendinden soğutmaya çalışıyor seni

1|0
    0|0
  • Kisaca ya okuz ya da seni sevmiyo

0|0
    0|0
  • benim öyle hallerim olur ne demek ki acaba, hal mi geliyor sevgiline? aklıma kötü kötü şeyler geldi...

0|0
    0|0
  • aynı benim durumumda kesin fazla konuşkanda değil sen soru sormadıkça fazla konuşmuyorda

0|0
    0|0
    • evet evett aynen ben konuşursam konuşur yoksa öylece susarız ben sustuğumda neden susuyosun olur

• ilişkiye başlamış olabilirsiz fakat kendisi hala kararsız bir yapıda bende oyleydim kız arkdaşıma bakardım gerçekten bu kızla evlenecekmiyim yoksa neden böyle görüşüyorum amacım ne sonra ayrıldık oda böyle düşünüyor olabilir ya da başka sorunları vardır

• ne bileyim ya anlamıyorum bana wlilikten söz ediyor nişan için ailemi ikna etmeliymişim falan yanii benim karakterim bu seni sewmediğimden değil diyorr:(((

• ilgi gösterme çünkü gözü dışarda

0|0
    0|0
  • sorunları var bence o adamın ya da sadece sen yoksun

0|0
    0|0
  • karı gibi trip atan adam mı olur biraz büyümesi gerek arkadaşın işte bu yüzden erkekler 30dan önce evlenmemeli bence

0|0
    0|0
    • :)bunu yapan eleman 32 yasında:)

• dediğin durum bende de vardı ama 25ten sonra geçti işler oturunca belki ondandır bilemeyeceğim. her insanın kötü tarafı vardır katlanırım dersen kal istersen terk et ama her insanda olur böyle şeyler

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben olsam ayrilirdim. cok sert oldu belki ama bu iliskinin hic bir iyi yani yok yani iliski bile degil bence. Eger seni sevseydi bu yaptiklarinin tam tersi yapardi. Sen onu seviyorsun belli ama o seni bence sevmiyor. Benim böyle hallerim olurda ne demek ? Seni Seviyorsa senin gözünün icine bakar ve senle konusmak, görüsmek icin bahaneler uydurur.

0|0
    0|0
    • inanın psikolojim bozuldu onun bu hallerinden çok ta seviyorum ve ona sürekli sorduğum bir soru var beni seviyo musun diyorum sewmesem yanında olur muyum diyor ama sewen insan da böyle davranmaz kiiii :(((

• Yavas yavas uzaklastiriyor gibi geldi

0|0
    0|0
  • o seni sevmiyor malesef

0|0
    0|0
  • istemiyor seni açık ve net karakterle ne ilgisi var

0|0
    0|0
  • ama oda öküzlük yapmis yani

karakteri böyleyse bisey degistiremezsin zaten :D

0|0