Formula 1 severler buradamısınız

Yeni sezona hazırmısınız bakalım.Neler düşünüyosunuz yeni kurallar hakkında.Bu sabahki antremanları izleyen kimler

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrton Senna, Alain Prost'lu zamanlardan beri seyrederim. O zamanlar canlı yarışlar yoktu. Fakat yarışlar çok daha zevkliydi. Şimdi her şey çok mekanik. Ruhu kalmadı sporun. Hiç seyretmiyorum ama sonuçları takip ediyorum. Belki romantik bir düşünce ile bu işin bir spor olduğunu düşünüyorum. Şu an ki halinden hiç memnun değilim. Tek tesellim 1.6 motorlara geçilmesi ve daha adil yarışların olacağını ümit etmem.

Yeni kuralları okudum. Takımlar eşit hale getirilmeye çalışılıyor ama eşitlikten son derece uzaklar. Pilotajın önemi ancak hata anında ortaya çıkıyor. Halbuki Senna gibi ruhu olan pilotların gelmesini istiyorum.

Sabah ki antremanları seyredemedim. Ne fark eder ki ... F1 tatsız bir hale geldi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• paralı kanalda cirit attığından beri takip edemiyorum açıkçası.arada bir sonuçlara bakarım ,denk gelirse izlerim.ama o kalkış anlarının zevki bambaşka.

0|0
    0|0
  • Buradayız Efendim.

0|1
    0|0
  • Michael Schumacher'siz bir F1 olmamalı

0|0
    0|0
  • İzlemedim. Severim..

0|0
    0|0
    • bu sene takip edecekmisin peki tuttugun takim ve pilot kim

• aa pardon sıralama turları var yarın yarıs pazar sabahı

• Yarışlar hep pazar olur zaten. Biliyorum onu problem yok. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Hamiltonculardaniz

0|0
    0|0
  • hakkinen schumi dönemleri iyiydi. raikkonen montoya ralf alonso dönemleride iyiydi. vettel tek başına yarışıyor. heyecan eskisi kadar yok.

0|0
    0|0
  • kesinlikle eski tadı yok nerede o schumacherli hakkinenli montoyalı zamanlar insan o zamanları özlüyor bence bu sene yine vettel rahat bir birincilik alacak zorlayabilirse bir tek alonso ve ferrari zorlar diye düşünüyorum ben..

0|0
    0|0
    • yeni kurallardan haberin yok sanırım vettel bu sene cok zor

• schumacherden yana hıc umıdım yok su an sadece parası ve şanı yaşatıyor onu sen ben olsaydık coktan ölmüştük

• doğru dedin... bence de zor durumu..

• bu sezon hangi kanalda

0|0
    0|0
  • bence eskı tadı yoktu ıyıce tatsız tutsuz olacak

0|0
    0|0
  • bir aralar severdım ama artık cekılmıyor yaaafff

0|0
    0|0
  • burda yoklar.

0|0
    0|0
  • bazen zevkli geliyorda çok takip etmiyorum.

0|0
    0|0
  • İstanbul olmadıktan sonra Formula'nın tadı yokki kardeşim yani ben öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...