Aramayışım neden dikkatini çekiyor?

Hoşlandığım adamla aynı yerde çalışıyoruz. benden tecrübeli olduğu için her şeyi ona danışırım. tatlı tatlı sitem edip bıktırdın beni dese de yardımcı olmaya bildiği her şeyi öğretmeye devam ediyor. amir olduğu için sık sık işte olmadığı saatler olur. o saatlerde ise özel işleri vardır diye rahatsız etmemek için başımın çaresine bakıyorum. o dışardayken rahatsız etmek istemediğimi ona da söyledim. buna rağmen her defasında geldiğinde hiç sesin çıkmadı, aramadın hiç beni, sesi çıkmadığına göre işleri yolunda diye düşündüm diyor. cumartesi ise ofise müşteri gelmez rutin işlerimizi hallederiz. o durumda ona hiç ihtiyaç duymadığım halde eğer kendisi cumartesi gelmezse pazartesi günü cumartesi beni hiç aramadın bıt bıt başımın etini yememen normal değil diye onu aramayışımın dikkatini çektiğini sürekli dillendiriyor. bunu neden dillendiriyor sizce?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sizle konuşmak onu mutlu ediyor olabilir. İlgilendiği ortada sizle ama bu ilgi patron yardımcı ilişkisi mi yoksa sizi begendiği için mi boyle yapıyor bilemem. Ama sizinle ilgilendiği açık sizde bazı boş zamanlarını oğrenin ondan şöyle deyin ona " ya ben sizi rahatsız etmek istemiyorum olur olmadık musait olmazsınız diye. Siz bana size ulaşabilecegim uygun zamanınızı söyleyin o zamanlar sınırında arayayım " diyebilirsiniz. Zaten sizle ilgileniyorsa " hayır hiç önemli değil " cevabını verir. Ama sadece buna bel baglamayın bekleyin acele etmeyin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evliyse yedek lastik modunda devam edersiniz işte

0|0
    0|0
  • o size tavda ama iş yerinde idareci pozisyonunda olunca size çok fazla yanaşamıyor gibi görünüyor aslında o size tav

0|0
    0|0
  • bende kız arkadaşlar aramayınca söyleniyorum hoşlandığım için değil arkadaşlarım olduğu için yani kestirmek biraz zor..

0|0
    0|0
  • sana meyilli demekki evli değilse bir dene

0|0
    0|0
  • Nedeni gayet ortada bunda anlaşılmıcak birşey yok :) Aç gözlerini biraz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen hoşlanıyosun diye altında bişiy arıyor olabilir misin acaba :))

ara canım sende madem hoşlanuyorsun boş bırakma :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...