Sizde horlarmısınız? :) horlarmısınız?

Dün gece eşim sabaha kadar horladın diyor bende beni kameraya al dedim sizde horlarmısınız ?

0|0
122

En İyi Kız Görüşü

• Hayir horlamam hic.kocam burnu tikaliyken bir kac kez horladi.ama boynuna almadi.bende kameraya alayim mi dedim?

0|0
    0|0
    • boynuna almadı derken üstüne alınmadımı demek istedin

• evet kızım 4 buçuk yaşında haziranda 5 yaşına değecek ( bana baba anneme neden evlenme teklifi ettin diye soruyordu öğlen :))))))))))

• Ne kadar guzel:)Allah her ikinizi de.sevginizi de onun yuzerinden eksik etmesin.kizimla ayni yasta.kizimin da agustosun 9 dogum gunu.babasiyla ayni gunde:)oglanlar buyuk.Yunus 10,Yusuf 6yasinda.Allah korusun hepsini:)En buyuk arzularimdan biridir.ailece anlasacagimiz cok saygili ve ahlakli bir turk ailesi arkadasimiz olsun.biz gecen yaz Trabzona gelmisdik.bu yaz da bir az daha farkli yerlerinize gelmek istiyoruz.siz neresindensiniz Turkiyenin?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• hayır .

0|0
    0|0
    • kim dedi dün gece uyutmadın beni ya sabaha kadar uvv ne horlama ama

• horlamam

0|0
    0|0
  • ceset gibi uyurum ,

+uyurken horladığımı nerden bileyim ):

0|0
    0|0
    • bende diyorum uyuduğumda horladığımı nerden bileyim ama bilenler varmış bu zoruma gitti :)

• aman efenim çok naziksiniz.. ama iyim böyle teşekkürler :)

afiyet olsun hoşca kalınız.

• teşekkür ederim sizde cok nazik ve cok incesiniz. ha bu arada geldim görevimin başındayım :)

• Arada bir horluyormuşum dişlerimide gıcırdatıyormuşum ha bir de konuşuyormuşum :)

0|0
    0|0
    • diş gıcırtma psikolojik bir durummuş uykuda,haberin olsun

• nasil bir psikolojik sorun ya benim 2 yasinda yegnim var o da gicirdatiyor:/

• cocukları bilemem ama yetişkinlerde ilaç kullanılmasına hatta terapi ye varana kadar ciddi sorunlara yol açabilecek bir ön tanı.

• bazen benim eşimin de horladığı oluyor.ama ben horlamııyorum:)

0|0
    0|0
  • Horlamam .

0|0
    0|0
  • cok hasta olursam bir tek :D

0|0
    0|0
  • Ölü gibi uyuyormuşum. Horlamazmisim.

0|0
    0|0
    • hım bu iyi ya demek sessiz sedasız bir gemi gibi hep limandasın :)

• annenin ellerinden öperim cin gibi canlı aktif bir kız dünyaya getirdiği için

• Teşekkürler :)

• yok çok sesiz uyurum..ya öyle diyolar:)

0|0
    0|0
    • bu onların ayıbı :)))))))))))

• aynen ağzına sağlık canım yiğenim ya kimin yiğeni sana da sevgilinde tüm türkiye kurban olsun yeterki Cumhuriyetçi ve Atatürkçü çağdaş bir aile olun bu yeterli.

• çok teşekkür ederim amcacım...aynen öyle bir aile olmak için hergün dua ediyom zaten

• hayır horlamam

0|0
    1|0
  • Bebek gibi horluyormuşum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• 9. senfoni gibi sesler çıkararak horluyorum

0|0
    1|0
  • horliyormusum ama cikan ses beethovenin semphonileri kadar kulaga hos geliyormus :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...