Tüpçü trabzona ceza verdi diye Fenerbahçemi suçlu oldu ben anlamadım?

gerekli cezayı verdi bence 6 maç az bile Beşiktaşa verdi cezanın nedenini bilmiyorum sanki Fenerbahçe ye hiç ceza verilmemiş gibi konuşuyor herkes sanki biz dedik sahaya maddeler atın diye haksızmıyım.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruya tek cevabım trabzonspor ve galatasarayın kardeş olmalarının tek sebebi babalarının fenerbahçe olmasıdır. (birine ceza verirsen kardeşide üzülür)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar fanatiklik baş ağrıtır benden söylemesi. Ceza verirlerse verdiler yani siz ne takıyosunuz ki hala bu konuda mısınız ya

0|3
    1|2
  • Daha beter olaylara 3-4 maç ceza verdiklerinden 6 fazla geldi ne azı sen anca takımını savun işte lehinize yanlışlar olduğu zaman adaletten yana olmuyorsunuz nedense

0|0
    0|1
  • 6 maç ceza ne ki ya en az 8 maç ceza almalıydı

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Tüpçü keşke kendine ceza verebilse

0|1
    0|0
  • hamsi yalakaları cinconlular iş başında yine yalaya yalaya bir hal oldular, her sene hamsi kafalılar bunlara yatıyor ya bir nevi vefa borçları var her platformda koruyorlar biliyorlar ki trabzon küme düşerse bedavadan puanları alamayacaklar ah be cinconlular yalakalığınızı belli etmeyin

0|1
    0|2
  • Trabzona verilen ceza doru ancak asıl konu BJK GS maçında trübünün yarısı sahaya indi polisle çatıştı 4 maç alıysa buradaki 6 maç irdelenmeli bu karar doru ama Beşiktaşa 10 maç verilmeliydi ozaman ya da Beşiktaşa 4 maç ise bu maça 2 maç verilmeli yani orantıyı anla sen anlatmak istediğimi. Yoksa 6 maç bekliyodum ben ztn..

0|0
    1|2
    • hayırlı cumalar karadenizli zaten maç başından itibaren olucaklar belliydi saha dışı olaylar ve saha içi olaylar 4 maçtan ihlalden geldi birde para cezası eğer bu cezaları 4 büyük takım almazsa gerçekten akıllanmazlar.

• Cnn sağolsun :)

• EYVALLAH :)

• Aslında az bile. Eğer ilk olsaydı bende derdim yanlış ama geçen senede yapıldı. Yani yaptıkları şeyi diretiyorlar. Seneye yaparlarsa yine 10 alırlar bu sefer söyleyim katlamalı. Ama yapmazlar bu cezadan sonra...

0|1
    0|0
  • yine Trabzonspora haksız bir ceza yine fbye hakları olan ceza verilmedi klasik feNerasyonun işi alıştık artık

0|1
    1|2
    • hayırlı cumalar her soruna aynı klasik cevap bize haksızlık edildi mantığı :)))

• siyasi bir kimliğim yok olmayacakta derdim yapılan haksızlıkla alakalı 2 günde 6 polis şehit oldu 6 sı toplam 3 dk ya haber edildi ya edilmedi neyse uzun konular boş ver :)

• aynen mekanları cennet olsun biliyorum.boşver nan :)

• Sahaya bir tane taraftar atlamadı. BJK-GS maçında bir sürü taraftar sahaya daldı, atılanlar, saldırılara rağmen 4 maç verildi.

Şimdi sen burada bir art niyet aramıyorsan ya adalet anlayışın sıkıntılı ya da gözlerin kör olmuş.

0|2
    1|2
    • protokol tribününe saldırı yapılmaya çalışıldı bence siz gözlerinizle görüyorsunuz ama doğrudan uzak.

• Yav ne saldırısı olmuş arkadaşım? Bütün olimpiyat stadı zemine inip futbolculara koştu diyorum sana.

• beni ilgilendirmez olimpiyatta ne olup bitti beşiktaş o maç için cezasını aldı zaten trabzonun birde ihlali bulunuyordu.4 maçtan dolayı kötü tezahuratta var tüm dünya manşetlere attı haberleri demekki ben yanlış okumuşum.

• Ts verilen ceza sonuna kadar hak ettiler.

Ama fbye neden 2 sene önce 5 mac ceza verildi.Nerdeyse adamlar petrolü havaya ucuruyorlardı.

O petrol havaya uçsaydı belki binlerce kişi ölecekti.Kadın ve cocuk seyirciler izliyor ben olsa 8-10 mac verirdim.

0|1
    0|0
    • olayların başlama sebebi polisti hatta mahkeme bile cezayı polise kesti o yüzden 5 maç ceza verilmiştir.

• hehe :) komedisiniz

• Haklısın dostum kupa yangını var onların :D

1|1
    0|2
  • en az 10 mac verılmelıydı trabzona

1|1
    0|3
Yükleniyor...