1 yıl önce aynada ters ayaklı bir adam gördüm. Lütfen fikirlerinizle beni aydınlatın

merhaba arkadaşlar hiç kimse bana inanmıyor aranızda belki bana inancak bir kişi vardır.ben yaklaşık 1 yıl önce aynada ters ayaklı bir adam gördüm o adamı gördükten sonra her gün rüyama yakışıklı bir adam girdi bana ben müslüman bir cinim sana zarar vermicem dedi aylarca rüyama girdi daha sonra bir gün annemgil evden gitti beni kaldırdı kapıyı kitledim geri yattım ve rüyada o adamın bana tecavüz ettigini gördüm ve rüyamda o kişiye annemgil yeni gitti diyorum rüyadan uyanıyorum ve kendimde acı hissediyorum psikolaga gittim ailem psikolojik diyor fakat hissediyorum arkadaşlarımla bir falcıya gittik falcı sende muska var senin falın sıkıntılı dedi kovdu beni ama ben her gece hissediyorum yanımda biri varmış gibi ve kalkıyorum bugünde öyle oldu ne yapmalıyım ? artık korkuyorum kendime zarar vercem diye çevremdekiler deli diyor bana

Güncellemeler:
birde arkadaşlar demeyi unuttum yaklaşık 1 ay öncede rüyamdan sıçrayarak uyanıyodum bir bayan sesi damla kalk diyordu 2 3 kere duydum aynı sesi

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• senin yaşadıklarını yaşayan biliyorum ve sana inanıyorum sağlam b i hoca bulman lazım , bak senin ki buna benzer bişe , buda içine girmiş hali link

sürekli ayetel kürsiyi oku

0|0
    0|0
    • hocaya gitsem daha kötü olmazmı ? okuyorum

• inşallah öyle yaparım :)

Erkekler Ne Diyor 12

• odanı temizle ne var ne yok çıkar eşyalarını yıka heryer temiz olsun duvarlar dahil gerekirse odayı boyat nasıl bir evde oturuyorsun bilmiyorum çevresinde pis izbe bir yer var mıçocukken bir yerde arkadaşlarımla denk geldim onlardan korkma ve onları düşünme

0|0
    0|0
  • Böyle olaylar olduğunda il ya da ilçe müftülüklerine gidin diyorlar.

Peki bu rüyanda tecavüze uğradıktan sonra gerçekte de bekaretini kaybettin mi, belki rüya değil gerçektir...

Kendimden iğrendim ya nerden çıktı bu soru karşıma... İnsana tuhaf tuhafşeyleri merak ettiriyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Kuran'a göre cinler var fakat hiçbiri de çıkıp gelip herhangi birine ben cin'im sana zarar vermiyeceğim gibi cart curt laf etmezler,evhama kapılıp durma kafana takma derim,Nas ve Felak surelerini sabah çıkarken,akşam yatarken okumanı tavsiye ederim,üçkağıtçılara da kapılmayın.

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim ilk önce korkma Allah her kulunun yanındadır kendini asla üzme ve sana deli diyenlere de kafana takma bırak inanmasınlar onların da başlarına geldiğinde seni anlayacaklar bu tip olaylar olur ama senin ki biraz ilginç bir şeyden mi çok etkilendin küçük yaşlardayken sonradan mı oldu bir ihtimal tabi ya da gözüne tuhaf gelen yerler mi gördün dışarıdayken tamamen bilinç altına kapılmışsın nazara gelmişsin sana tavsiyem yatarken özellikle ayetel kursi duasını oku 9 kere ve namaz kıl

0|0
    0|0
  • saglam bir hoca bul git okuttur kendini bitane muska filan yazsın korkun için rüya için onu tak sürekli birşey olmaz

0|0
    0|0
    • allah razı olsun teşekkür ederim

• benim arkadasta bir ara böyle birşeyler yaşıyordu muskayla okutmayla filan cözdüler işi cocuk kafayı yiycktı aman dikkat et kendine

• ondan dolayı sizinle paylaşmak istedim inşallah gidecegim en yakın zamanda

• Kesinlikle hocalıksın muska yazdırman gerekli..

0|0
    0|0
  • şaka mı yapıyon gecenin bir yarısı:D

0|0
    0|0
    • hayır şaka yaptıgım yok şaka yapılcak bir konu degil

• iyi yapmışsın, hiç bir işe yaramaz o ilaçlar, sen annen gelince git bir hocaya. geçmiş olsun..

• teşekkür ederm

• Dua oku adam akıllı dine yönel gerisi tıs.

0|0
    0|0
  • bence ayet ve surelere siginmalisin

0|0
    0|0
  • psikolojik olabilir hala falcılardan medet umanlar var şaşırıyorum zaten inançlıysan okuyabileceğin dua ve sureler çoğu yasin kitabında vardır.

0|0
    0|0
    • falcıdan asla medet ummam dua ve sure okuyorum

• ozaman psıkolojikdir korku flimleri izlemeye ara ver.sadece rüyanda oluyorsa uyumadan önce çok düşünüyorsundur bilinç altına yerleşmiştir.

• bişeolmaz üç kulhu bir elham oku ve yattt

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun. gerçek olması muhtemeldir. ama bunun öncesini merak ediyorum

0|0
    0|0
    • öncesinde hiç birşey yoktu ama ailemden tek gören benim ve hissediyorum inanki gece hissettim ve uyuyamadım olayları yüzünden anlattım ama 1 yıldır aynı şeyler

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne cin miş bu böyle, hayır yani neden korkuyorsun? Aklı başı yerinde biri değilmisin otur düşün bakalım ya da çevrenden hiçmi duymadın al gusül abdestini oku ayetel kürsini ne cin musallat olur ne bilmem ne.

Bunu iç dünyanızda siz büyütüyorsunuz bilinç altına yerleşip gündelik hayatta yaşar gibi olmuş gibi hissediyorsunuz gece gece böyle düşünürsen ehh kendine zarar verme ihtimalin çok normal sen beyin olarak çökmüşsün en büyük zararı kendine vermişsin.

Git al abdestini oku bildiğin dualarını elhamlanma boşuna acizlerdir onlar bir besmele bile yeter.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim dediklerini uygulayacagm

• Sen bakma bana konuyu dağatıyorum denililenleri yap yeter soran.

• tamam dediklerini yapacagm

• Pikolojik olabilir ama Cinlerin varligini biliyoruz inkar edemeyiz.Falciya malciya gitme oyle seyler safsata Falcida bir insan neticede gaybi bilemez.Dua oku ve Allaha sigin

Felak Nas suresi Ayetel kursi Amenerrasulu bunlari surekli oku bide Ihlas bunlari yatmadan once

Sabah uyandiginda aklina hep geldiginde oku.Bu durum eger gercekse seni Allahtan baska hicbir guc kurtaramaz.

0|0
    0|0
  • korkmaya başladım niye gece gece soruyorsunuz bu soruları yaa

0|0
    0|0
  • delisin sen

0|1
    0|0
    • tabiki insan yaşamadıgı şeyleri kolay yorumlayabilir teşekkür ederim

• Inandim ben ola bilir tabiki ama beni tirsittin kiz uyuyamam;((

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bana inandıgın için allah müslümanları korusun

• falcı falan demedim zaten

• Sana falci dedin demiyom ki kiz ztn falciya gittim yazmisti oncun dedm bide oyle bisey yapma diye

• olur boyle seyler mumin lsa sana zarar vermez korur du hocaya falan gorun bu onları gorup konusan hocalar var yardımcı olurlar sana palavracılara gıtme ama

0|0
    0|0
    • hocaya gitcem fakat daha kötü olur diye gidemiyorum

• evet canım rabbime sıgındım

• allah yar ve yardımcın olsun

• şaka mı olamaz ay çok korktum demiyorum

dediklerini bilirim yönlendir onları her şey senin elinde

0|0
    0|0
    • yönlendir derken ?

• arkadaşım anlatırdı bunları alay ederdim ismimi duyuncaya kadar sonra ne oldu kıza bilmiyorum

belki de o dedi diye ses geldiğini sandım bilemiyorum

Yükleniyor...