Ne alırdınız ? Genel ..

Garsonluk yapan üniversite öğrencileri nedense bana pek sempatik gelir *-*

Üniversitede 2.senemde garson arkadaşlarım vardı bende onlara özendim ve sırf bu yüzden onlarla aynı yerde çalışmaya başladım ..

2.gecemde beni bildiğiniz güvenlik görevlileri dışarı çıkardı asdfg Neymiş eliminde diliminde ayarı yokmuş asdfg

Pehh *-* Aklıma geldi ..

Eee ne alırsınız ?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Garsonluk zaten zor meslek boşver çıkman hayırlı olmuş :D

Bi fincan sütlü kahve alabilirim. ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bana bir ayvalık tostu bide çay

1|0
    0|0
  • Alttaki muhabbet ne öyle djsfshdfsd

1|0
    0|0
    • Ne kadar altta : / Ben neden görmüyorum ..

Gizli baydan mı bahsediyosun Fikri ? Biliyorum Fikri ismini duyunca gülüyosun hep asdfg

• Yok be o değil şu 45lik muhabbet jdkfjsdjkfd, evet onu bildiğini de biliyorum fdsjfdsf

• Allah ne verdiyse getir abla üniversite 1. Sınıfım çok açım :)

1|0
    0|0
  • Garson iki saat oldu nan nerde kaldi lan çaylar hatun sinirlendi ulan sizi kim garson yaptu yaw!afshjg

1|0
    0|0
  • Check in yapip cikicam abla yorulma sen

1|0
    0|0
  • İyiyim sen ?xD

1|0
    0|0
  • ne vereyim ablama dicen :)

1|0
    0|0
  • :)) sempatik :))

1|0
    0|0
  • Türk kahvesine yok demezdim abi..

1|0
    0|0
  • ne vereyim abiiime

0|0
    0|0
  • Çay :)

0|0
    0|0
  • Okuldaydayken bir ara burgerkingde calistim ,sorumlu yapiyolardi bazen beni milletin yemek sirasini filan ayarliyodum ,elimde liste restoranın ön tarafina geçip arka tarafa bagriyodum ,Kizlarrr arkadan yemeyen var miiii?

Nasi istekli istekli yanima geliyolardi hemen saflarim benim, sonradan isi uyandilar tabi ihtar yedim hiimina...

0|0
    0|0
  • Sütlü filtre kahve ve cheescake

0|0
    0|0
    • ne var onda aman sende :D

• bence gayet hoş ve komikti hemşom :D

• aramızda kalsın makyaj yapmayı hiç beceremem kedim bile benden güzel eyeliner çeker işte tecrübesiz kız örneği :D tavsiyen için teşekkür canısı ^^

• Abla ben sana kıyamam gider kendim alırım büyüklerimizi yormam :)

0|0
    0|0
  • senin yaş 45 üstü. abla senin şuan menapozda olman gerekmiyormu. nerden buluyon böle sorular Allah iiliğini versin

1|0
    1|1
  • ben hünkar beğendi istiyorum.. gerçekten. çok özledim. anneannem çok iyi yapardı o da hasta şimdi yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Çay alıyım lütfen...

0|0
    0|0
  • Elinin ayarı nasıl yani? Dövüyomuydun müşterileri :)

1|0
    0|0
  • ben 4 sene garsonluk yaptım yaşadığım ilin en lüks restorantlarında küfür etmedin inş müşteriye zor zanaat garsonluk mesela ne alırsınız diorum ice tea dior nasıl olsun diorum sade dior bir daha tekrarlıyorum gene sade dio tost istiyorum dior yanına içecek olarak ne alırsınız diorum sahlep dio tostla beraber gelsin dior saçma sapan insanlarla uğraşıoruz nesi sempatik açıklarmısın ?

0|0
    0|0
    • yahu sen ver ister içsin ister içmesin.. ben pilavla makarnayı bir istiyorsam sana ne zararı var ki? :))

• Oyle seyler olsa ben kendimi tutamam direk gulerim ya

• tam tersine sinirleniosun sana doğru bakıo ve diorki bu masa hiç nemli bezle tanışmak nasip olmamış dior gülemezsin eminim

Kızlar Ne Diyor 11

• Kahve yap da içelim.

1|0
    0|0
  • osmanlı dibek kahvesi? ya hu aradım taradım bulamadım tarifini..

1|0
    0|0
  • Masayı donat desem dfghjklş

1|0
    0|0
  • White Chocolate Mocha ve Nutellalı Pasta alabilir miyim acaba :)

1|0
    1|0
    • Vuhuuu ben onu söyleyemem bile

• Bayaa bir uzun. Sütlü çikolatalı mocha desen olmiyırmı gardaş. Ben kırgızistandan gelmişem hemişem varmışam torpaklara niye öyle diysen sen bağaa? Bu konuşma tarzına kızlar bayılıyor ayıltmak için kolonya bulunduruyorum bide bu espri olunca ölüyorlar. Neyse gece gece cenem düştü

• Bu arada o gözüne çektiğin şey varya onu yapma çünkü bayaa amatörce yapmışsın kirpiklerde resmen zift gibi iz kalmış. Eleştriye kızmak yok. Sevgiline güzel görün diye bir abi tavsiyesi

• Everything but little litte, into the middle

1|1
    0|0
  • Ahhh balmumum bende o durumdayım garsonluk sonum olacak :)

damla sakızlı türk kahvesi lütfen :)

1|0
    0|0
  • menüye bakıp geri döneceğim

1|0
    0|0
  • Soğuk çay istiyorum :)

1|0
    0|0
  • bilemedim.

kulağın nasıl bu arada ağrıyor mu hala? :/

1|0