YDG-H , burak can , berkin elvan , gündem

arkadaşlar malum gündemi herkes biliyor berkin elvan'ın ölümü ardından 2 kişi öldü burak can'ın ölümünden YDG-H sorumlu olduğu açıklandı. twitter hesaplarından takip ettiğim kadarıyla okmeydanını korumaya aldıklarını akp chp gibi seçim binalarını ateşe verdiklerini okudum sizin fikirleriniz nedir nerreye doğru gidiyor .bana göre ülke gerçekten işgal altında iki grup çakalın birbiriyle çatışması arasında kaldık. YDG-H örgütünü kesinlikle desteklemiyorum kendilerini masum gösterip istedikleri yerleri yakıp yıkıyorlar herkes açsın gözünü olaylar kullanılıyor

Güncellemeler:
evet provokatörler .. eğri oturup doğru konuşmak lazım gezi olaylarında onlar da çok vardı.. ben de gezi parkı destekçilerindenim ama asla yurdum için kötü olanı, bir insanın ölümünü bile istemedim.. ama bu illegal örgütler barışı getireceklerini söyleyip daha beter yakıp yıkıyolar .. akşamdan beri haberleri takip ediyorum çok sinirlerim bozuldu okmeydanı şuan vatan hainlerinin saldırısında. ve bu sanki gezicilerin yaptırdıkları bir şeymiş gibi lanse ediliyo insanlara alakası yok arkadaşlar

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• provokasyona gelmesin kimse.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu adamın sonu kaddafiden beter olacak gibi geliyor bana

2|2
    2|1
    • komıksın usta :)

• işte bunların hepsi bu tayyibin nefret söylemlerinin sonucu.milli bir hükümet olsa böyle boş teröristlerle dolamazdı sokaklar

• artık kapansın şu konular yahu

0|0
    0|0
  • 30 marttan sonra hepsı unutulacak

30 marta kadar ellerınden gelenı yapacaklardır .

1|1
    3|1
    • biz sizin göremediğinizi görüyoruz.tehlike büyük.

• sevgiseli kardeşim haklısın demokratik bir ülke gereği herkes oyunu kullanmalı fakat oylamanın bile adil olmadığını düşünüyorum. şu an okmeydanında olan olayları ben de desteklemiyorum berkin elvan'ın ölümü silahlı illegal grupların işine geldi at koşturuyolar diledikleri gibi.. işin kötü yanı çoğu sosyalist kolektivist aktivistler bu illegal örgütlere destek veriyor anlamıyorum kafayı yicem olamaz böyle bir şey .. kanın kanla temizlendiği nerde görülmüş

• sen kendın soyluyorsun zaten bu olaylar

Amerika,İsrailin ısıne gelıyor

bunları yaparak AK PARTİ'ye oy kazandırıyorlar ama bılmıyorlar bunu

• 2 hafta sonra hepsi biter

0|0
    0|0
  • Bir gun gelecek ve bu insanlar kendilerine soracaklar biz ne yapıyoruz diye

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• siyaset sacmalıgı yüzünden insanlara yapılan eziyet ve arada bazı kardeslerimiz canından oluyo işte hepsi secim sacmalıgı 30 marttan sonra hiç bişey kalmıcak ama olan bu kardeslerimize oldu artık utanır olduk böyle seyleri görmekten cok yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...