Bazen bir aşk bir hoşçakala sığar :(

onsuz yapamam,ayrılamam dediğiniz kişilere hoşçakal diyebilecek kadar cesur ve güçlümüsünüz..Seviyosun ama birlikteyken olmuyo ayrılmak istiosunuz ama cok seviyosunuz.. elveda diyecek kdar cesur musunuz ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer bu gerekiyor ve buna mecbur bırakıyorsa başka çare bırakmıyorsa o karmaşık ruh hali ile bunu o duygularla aptallık olarak düşünsem de yine yaparım.

cut.

1|0
    0|0
  • Bu Sorunun Yanıtını İnan Ben de Çok Aradım Ama 6 Yıl Geçti Bu Salaklığı Niye Yaptığımı Hala Anlayamadım.. Hoşçakal Sana Göre Büyük Bir Cesaretken Bana Göre Büyük Bir Aptallıktı... Eğer Gerçekten Seviyorsan Fazla Geç Olmadan Onu Bırakma... Ne Pahasına Olursa Olsun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seven bırakmaz net

1|0
    0|0
  • bağlanmıcaksın kimseye öyle körü körüne işte.. bağlandığında kopamıyosun hissi alır götürür seni uzaklara.. kalbimize laf geçiremeyiz ama mantık devreye girmesi lazım.. ondan kaybedioruz ya.. Bazen hoşçakal diyecek kadar cesur olmak zorundayız (:

1|0
    0|0
  • evet bazen ayrılmak iyi gelir karşında ki insan hatalarını yanlışlarını anlar düşünür eğer seviyorsa geri de gelir.. Ben yaptım bunu bıktığım noktada bitrdim dayanacak gücüm kalmamıştı ve yanlışlarını anladı şimdi de tekrarlamıyor ve çok mutluyuz..

1|0
    0|0
  • cesurmuşum demek ki. çünkü sevdigim halde dedim

0|0
    0|0
  • Şaçmalığa bak cok sevicem ve ayrılıcam öyle mi bence mantıksız bişey bu insan sevdiği insandan neden uzaklassın ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...