Ayrıldığınız sevgiliniz sağda solda sizinle yaşadıklarınız anlatırsa ?

Geçen sene 3-4 ay çıktığım biri vardı. Çok göründüğü gibi biri olmadığını anlayınca bitirdim. Geçenlerde duydum ki onla yaşadıklarımızı sağda solda, sanki beni tek gecelik götürmüş gibi anlatıyormuş. Bunu yapan adakm 30 yasında ve onu terkettikten sonra bana attığı nolur beni bırakm maili hala duruyor. Siz bu durumda olsanız ne yaparsınız ? Ben kendime yakışanı yapıp gülüp geçmeyi tercih ediyorum ama bazen çıldırmıyor da değilim.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• boşver sen onun seviyesine düşme çeşke biraz daha dikkatli davransaydın karaktersizin tekiymişş ulan bnim sevgilim oldu bitti 10 ay beraber olduk hala dogru dürüst kimse bilmiyorr yaa ne lavuklar var su dünyada ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• maili bastırıp duvarlara asarım

0|0
    0|0
  • Bazen Diyorlar Çok Ağır ve KüfürLü Konuşuyorsun,Neyapayım ŞerefsizLik Yapana Şiir Mi Yazayım

0|0
    0|0
  • bana prim yaptırır.Benimle beraber olan kadınlara sesleniyorum.Anlatın beni lütfen diğer kadınlara ahaha

0|0
    0|0
  • Hee anlattıydı biri sonra eline kırbacı alan kapıya dayandı:/

0|0
    0|0
  • insanların ne dediğini umursayarak ne kadar hayatımızı yaşıyabiliriz ki bırak takılsın hayal dünyasında tabi tanıdıgın insanlar varsa anlattıkları arasında iş değişir

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım. İçimi rahatlatır sonrada bu olayı herkese anlatırım :)

0|0
    0|0
  • bir insna verilebilecek en büyük ceza

onu yok saymaktır, hiç yaşanmamış gibi davran onu tanıma

0|0
    0|0
  • Yaşanmışları başkasına anlatan şerefsiz ya

0|0
    0|0
  • Hepsi montaj tape der çıkarım işin içinden! :D

0|0
    0|0
  • adam degil o madam

0|0
    0|0
  • vayy haysıyetsız vayyy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adam tutar isim verdirtmeden dövdürürüm kameraya aldırır izlerim

Hıncımı almış olurum en azında :)

0|0
    0|0
  • salak adam ... bende olsam çok sınır olur cevap verırdım

0|0
    0|0
  • Bende anlatırım ya da döverim

0|0
    0|0
    • Acaba diyorum bamya kadardi zaten, erken de bosaliyordu o yuzden terkettim falan mi desem :)) saka tabi, herkes kendine yakisan gibi davraniyor ama gercekten cok sinirim bozuldu duydugumda

• Allah uzak tutsun o tipleri ya...

0|0
    0|0
Yükleniyor...