24 yaşındayım 100 000 tl param var

sıfırdan 6 yıl 19 yasımdan beri çalısıyorum ve bugun baktığmda bu kadar olduğunu gördüm.Sizce başarı mı ? Değil mi ? Sizin için başarı nedir ? 1 000 000 tlem olunca zengin mi oluyoruum artık :) hedefim

Güncellemeler:
evet çok az harcıoyurm ailem ile kalıyorum.cimriliğim çok var .birikim yaparım diye ama abartmısm maaşlı bir işim yok e ticaret ile uğrasıyorm .

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• yanlış saymış olabilirsin saymana yardım edebilirim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Nasıl ne iş yaptın da bu kadar kısa zamanda o kadar para bize de tüyo versen

0|0
    0|0
  • Hayır ne zengini ya :D

Onunla bir ev falan al madem yaş genç :) Hacca git.

0|0
    0|0
  • Başarı falan olmuyor zengin de olmuyorsun bence bu arada evli misin?

0|0
    0|0
    • hayır bekar

• Evlenmek öyle kolay değil de ondan :) Akıllılık yapar nikahla yetinseniz bile kafadan bir 10.000TL gider masraflara ki düğünü sen düşün :)

• intihar etmeye gitti galiba

• cidden maaşın ne kadar hiç harcamıyomusun

0|0
    0|0
  • 100bin fazla bir mebla değil ki neden bu kadar şaşırmış millet

0|0
    1|1
  • İiyi birktirmişsin nice para biriktirmelere :))

0|0
    0|0
  • iyi biriktirmişsin ama onemlı olan bırıktırmek değil onu ıyı degerlendırmek

0|0
    0|0
  • Türkiyenin hırsızı mısın acaba

0|0
    0|0
  • Gez gör. Birikim iyidir de gezip görmeyi ihmal etme.

0|0
    0|0
  • eski parayla 100 milyar mı oluyo

0|0
    0|0
  • Her yıl 20bin atmış köşeye ona seviniyor kuzum benim =( Yapıp da kazanabileceğin bir işe yatırım yap . Süreyi kısaltmış olursun parayı biriktirmeyi seviyorsun ne güzel heba etme kendini .5 yılda 100binle 100000tlde ölmüş olursun =(

0|0
    0|1
    • az para mı :S

• Her yıl 20 bin biriktirsene bakalım kolaymış gibi konuşuyorsun. Hangi ülkede yaşıyorsun sen be ?

• Sen beni dinle soran kazabileceğin bir işe yatırım yap . Daha çok kazan . Aylık 7bin kazansan 2binini harcasan 5 binini köşeye atarsın.

• Nasıl harcamadn onları sennnnnnn ben duramam doğruysa tabisi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne iş yapıyorsun? Kaç para maaş aldında 100.000 TL biriktirdin diye sorarım adama..

0|1
    0|0
  • Anlayamazsınız.

2|3
    0|0
  • Başarı parayı işletip çoğaltabilmektir benim için. Az riskli ve orta riskli yatırımlarda bulunmak. ₺ olarak durursa her yıl 7% değer kaybeder mesela 6 yılda satın alma gücü yarılanır :)

0|0
    0|0
    • Eticaret ne üzerine merak ettim. Dikey mi?

• gayrı menkul alayım o halde

• Mantıklı. Kiracıyla uğraşmıyım dersen ve sabırlıysan borsayı da tavsiye edebilirim, döviz/altından daha iyi. İş kurma işini büyütme de olabilir tabi ama bu biraz daha riskli.

• İyi para biriktirmissin gercekten bravo. yatırım yapabilirsin geleceğin için fakat bu kadar cimri olma biraz eğlenmene bak :)

0|0
    0|0
  • iyi biriktirmissin tebrikler

0|0
    0|0
  • Helal olsun kardeşim yatırım yap daire arsa almanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Meslek ne ?

0|0
    0|0
  • Bende ayda 10 bin tl maaş alabileceğim bir mesleği yapabilmek için okuyorum bence bu daha değerli hazır para biter.

0|0
    0|0
  • Tek bir meslek çeşidi var öyle para kazanan :)

0|0
    0|0
  • yalaaan söylüyorsun! 19+6=25 bir kere :P

1|0
    0|0
Yükleniyor...