Neden hep bir arayış içindeyiz?

Soruları detayları okuyorum. Sevgilimle geziyorum o bana baktı ben ona baktım galiba hoşlandım, ya da evli olanlar neden başkalarıyla bişeyler yaşama cabasında. Neden hep bir arayış eşiniz ya da sevgiliniz yetmiyormu ne arıyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar eksik yanlarını ,yada daha önce yapma fırsatını bulamadıklları şeyleri yapmaya çalışıyor, ilgi sevgi şefkat şehvet cinssel ihtiyaçlar insanları bazen farklı düşünmeye sevkedebilir, mazeret değil ama şeytana uyabiliyor bazen insanlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insanoğlunun bitmek tükenmeyen istekleri vardır.arz ve talep kanunu.ekonomi dersi.bunu oku araştır öğren.

1|0
    0|0
  • Yapraklarini kopardiğin papatyalardan da

Özür dile bence

çünkü onlarda Hakli

Ne sevdiği belli Ne sevmediği...

1|0
    0|0
  • Yeni kişileri etkileyebildiklerini düşünüp egolarını tatmin ediyorlar..

Cinsel açıdan da farklı kişide daha iyi bir şey bulacaklarını sanıyorlar, oysa ki bıktığınız zaman hepsi aynı, hepsi et parçası.. :\

1|0
    0|0
  • Su insan kalabalığının hepsini insan mı sandın sen yoksa :))

1|0
    0|0
  • yasak elma yüzünden .Hz.Ademle Havvadan kalan bir şeybu . mesala lisede sigara içmek çok güzeldi o sigaranın tadi şimdi yok lisede dersten kaçmak unv o tadu vermedi ehliyetsiz araba kullanmak

1|0
    0|0
  • Nefsin tavani yok hep daha fazlasini istiyor insanoglu

1|0
    0|0
  • azmış onlar :D

1|0
    0|0
  • Çook garip dimi herkes bisiyin pesinde :))

1|0
    0|0
  • bir çift memeyle yetinmeyi bilmiyor pislikler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bencillerde onlar.

1|0
    0|0
  • Yetmeme ya da sevmeme degil ki bu. Oyle olsa karısını aldatıp aynı zamanda karısını kaybetmemek icin sevgilisine "esimin yanındayım seni sonra ararım" demezler degil mi?. Bir iliskiyi ayakta tutan en onemli seylerden biri olmadıgı icin gozu dısarda. İstedigi kadar sevsin. Cunku monotonluk boguyor ve insanı yaslandırıyor. Farklı arayıs dedigin tek seyin adı heyecan canım. Ve o olmadıgı surece arayacaklar.

0|0
    0|0
  • Insanlar doyumsuz

1|0
    0|0
  • Bok var dimi yerinde dursana köpeen bebesi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...