Zamanda yolculuk yapma şansınız olsa ve tek bir şansınız olsa, geçmişe mi giderdiniz geleceğe mi?

Bu soru "The Cosmonaut" filminden alıntıdır. Oradaki kızın cevabı güncelleme olarak paylaşılacak. Sizin cevabınız nedir.. Gerçi vereceğiniz cevabın toplumsal istatistik dışında bana sağlayacağı bir katkı yok. Ama yine de değişik bakış açılarıyla yaklaşacağınızı düşünüyorum. Biraz beyin fırtınası.

not: gizli gel sen de yaz, çekinme, hepimiz kıroyuz :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• geleceğe ben.

0|0
    0|0
    • bi rakam ver hacı abla.. Dur ya da yardımcı olayım sana... 2050 vereyim mi ablama? bak yeni geldi 2050.. Biraz tuzlu olur ama 2100 var.. Ama yok benim canım tatlıdır, paraya kıyarım en iyisi olsun diyosan 2300 vereyim ablama, şahanedir, tadından yenmez.. :D

• dobrıy vecer gaspadin.

• Sana da iyi geceler.. Cevap yazdığın bu text box'ın Kiril alfabesini desteklemiyo olması ne kötü di mi.. Ben de fransızca bişeyler yazarken accent eigu ve accent grave'lı harfleri yazamıyorum.. Bunlar hep site dizayn edilirken sadece ISO-8859-9 desteği sunmaları yüzünden..

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçmise gidip bazi olmamasi gereken anlari silerdim. Sonra tekrar simdiye donerdim.

0|0
    0|0
    • tek kullanımlık.. gittiğin yerde kalıcaksın..

• çok geçmise gitmeyecegimden sorun yok kalirdim.

• geçmişe giderdim sperm olduğum yıla ki ogün hepsi koşarken oturur izlerdim :)

0|0
    0|0
    • sen hiç sperm olmadın ki panpa.. babanın spermi annenin yumurtasıyla birleşince sen oldun.. daha tasavvufi düşünürsek eğer, ne annenin yumurtası ne babanın spermi değil sana ruhunu ve hayatını veren.. özün hayat bulacağı varmış, bulmuş..

Keyfini çıkar, ne de olsa kendi hayatını en ön koltuktan izleme ayrıcalığın var ;)

• senin sevgilin yok panpa.. üzülme üzülme, bir bakıcaksın ki "bekarlık sultanlıkmış lan bok mu var da sevgili yaptım durduk yere" derken bulucaksın kendini.. Ya da karpuz misali iyi bişey çıkar, şu günlerini hatırlamazsın bile..

• hayırlısı be hacı

Erkekler Ne Diyor 2

• Beyin fırtınasına girersek, geçmişe yolculuk mümkün değil. Fakat geri dönme şansı olmaksızın geleceğe gitmek mümkün. Bu da iki şekilde mümkün.

1) Hız

2) Yüksek kütleli bir cisme yakın bi' yörünge de hareket etmek.

Neyse, kısaca geleceğe gitmek isterdim. Bir kaç milyon yıl sonrasına.

0|0
    0|0
    • Geçmişe yolculuk mümkün değil derken? Yani maddenin enerjiye dönüşümü mümkün ama enerjinin maddeye dönüşümü mümkün değil mi diyosun panpa? Bence muhattabın ben değilim, bunu Einstein'a sorman lazım.. Ama doğru ya, senin haberin yoktu geçmişe gidilebileceğinden.. Kusura bakma panpa..

• Bi yere bişey sokacaksam senin gibileri seçiyorum genelde. Sen alışıksındır bişeyler sokulmasına, bak ilk tepkin bile bu yönde oldu..

• Adam iki film izlemiş, gelmiş burada bana geçmişe yolculuktan bahsediyor geri zekalı. Bastım engeli.

• burdan bir yere ayrılırsam, vurun beni!

0|0
    0|0
    • vayyy.. olaylar olaylar diyosun.. karnım tok, sırtım pek diyosun, işler tıkırında, yüzümde kocaman gülümseme diyosun.. hepimizin başına darısı :)

• yah öyel :)

Yükleniyor...