Baldırları ince , kalçalar dolgun

bizim sınıfta bir tane kız var. nedense bana seksi geliyor.aslında öyle özel bir yanı yok fakat kızın baldırları ince kalçaları dolgun. kalçalarına göre baldırları ince kaçıyor.kilosu benden fazla ama benden daha ince görünüyor neden ? onun göğüsleri büyük beli ince ama kalçaları var. acaba bütün onu ince gösteren ne ? ince değil yani bana göre ince gösteren ? ve benimde vücudumun öyle olmasını istiyorum fakat benim baldırlarım kalın. nasıl incelteceğim o kızın ki gibi yapabilirim ? yoksa sadece bana mı güzel geliyor , siz seviyor musunuz öyle vücudu ? yoksa itici mi geliyor.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu tip kızlar pek çok erkeğin hoşuna gider bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dalga mı geçiyorsun? koca popoya ince bacaklar berbat durur..

kalça nasıl olursa olsun kalın bacaklar tercihimdir.. hiç bozma, böyle iyisin bence.. (görmedim ama neyse)

0|0
    0|0
    • kalçası dolgun baldırları ince baldır ayak bileği ile diz arasında kalan kısma denir. ince olması kötü mü baldırların ? umarım ciddi söylüyorsundur

• kötü tabi.. o kısım mutlaka dolgun olmalı..

hatta zayıf kızlarda bile dolgun olması şart..

bazen görüyorum öyle bacaklar sopa gibi, "ulan hayatınızda hiç mi yürümediniz, hiç mi merdiven çıkmadınız" diye söyleniyorum kendi kendime..

• o kıza çok çok selam söyle benden

0|0
    0|0
    • vücudu orantısız mu sence ? yoksa iyi mi kötü bir yorum yapabilr misin

• görmem lazım anlattığın kadarıyla güzel gibi geldi

• görmek lazım

0|0
    1|0
  • Bence kiyafetle alakali olabilir araya kacan kiyafetler.giy sonra bak bakalim kim daha seksi :D

0|0
    1|0
  • aslında göründükleri gibi değiller. dışardan kasıntı ama içleri bpştur. kültür açısından. bir erkek olarak sunu soylıyım donanım sahıbı olmadıklarından bunu dıs görünüşleriyle kapatmaya çalışırlar

0|0
    0|0
  • tariflerinden anladığım kdarıyla bahsettiğin şahsın anatomik durusunda fazlasıyla kusur var,

0|0
    0|0
    • çok orantısız bir vücudu varmış gibi duruyor ama öyle değil işte anlatamıyorum ki of

• hayır göğüsleri büyük beli ince kalçası dolgun baldırları ince omuzlarıda geniş sayılır gibi orta yani hiç öyle omzu geniş mi diye düşünmedim , böyle bir vücuda nasıl ulaaşacağım yaa

• şimdi oldu, bu durumda o kızın iddealı bir vücudu var...o vücuda sahip olmak için üç yöntem var, bir büyümesini istediğin kasları çalıştıracaksın yani spor yapacaksın, iki beslenmene dikkat edeceksin, üç bol bol yüzeceksin..eğer yüzme imkanın yoksa birincide söylediğim şeyleri yap, bir fitnıs salonua git antrönör eşliğinde spor yap

• kizin adresi r mi tanidtirsana yaww wuuuwww

0|0
    0|0
    • of ya soruma cevap verin burada moralim bozuk birde siz bozmayın ya

• spor .yapcaksinn canımm baska yolu yok popon terlemeden olmazzz

• seni görmeden nasıl bir yorum yapayımkı şimdi

0|0
    0|0
  • hemcinslerinle bukadar ilgili olman normal değil

0|0
    0|0
    • bilmem kızlara bakmak hoşuma gidiyor

• benim baldırlarım kalın sevmiyorum, vücudumun onun gibi olmasını istiyorum sanırım kızı gördükçe eksiklik hissediyorum

• fotoğrafın var mımerak ettim seni?bence kaln dolgun çok hoş ele gelmesi filan gerçekten güzel eksiklik hissetme

Kızlar Ne Diyor 2

• Ellemek onaylamak lazım şimdi böyle olmaz ki.

1|0
    0|0
  • Kalçanı daha seksi göstermek istiyorsan bunun tek çözümü : Tanga , gstring giymektir . Benim tanıdıklarımın çoğu kalçası pek çıkık değil ama tanga giydikleri zaman inan pek farkları olmuyor dolgun kalçalarla.

0|0
    0|0
    • ama beni çok rahatsız eder ya

• ya denersin birkaç kere eğer memnun olmazsan giymezsin ama sana şiddetle tavsiye ediyorum ben kendim kullanıyorum çünkü.

Yükleniyor...