Saç çıkartan formül...

aralık ayının başında saç tellerimi güçlendirmesi ve saç köklerini uyarıcı kerastase ın serum paketini kullanmıştım sabah akşam bir buçuk ay kadar kullandım bir kutusunu bitirdim (önerilen üç aydı) sonra işe yaramadığını düşünüp kestim zaten çok da pahalıydı, bir kaç hafta sonra saçlarımın hızlı uzamasını için televizyonda bir programda gördüğüm 7-8 çeşit yağdan hazırlanan bir karışımı saç diplerime haftada iki üçkere sürdüm bir buçuk aydır yapıyorum. Son bir kaç haftadır alnımda tel tel saçlar çıktı bugün kuaför o saçların arkalardada her yerden çıkmaya başladığını söyledi. Acaba hangi yöntem etkili olmuştur?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kazıt saçlarını gürleşsin en güzeli:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorunun üzerinden epey zaman geçmiş ama şöyle diyebilirim. Serum'u bende kullanıcam yakında.
    Ayrıca her ürün herkeste işe yarayacak diye bir kural yok.
    Bunun yanı sıra iyi güzel serumu alıyorsun ama şampuanın hangi marka? :) Eğer şampuan farkı marka ise veya aldığın kerastase markalı şampuan saç tipine uymuyorsa bir sonuç almaman normal hatta daha çok zararını görürsün kimyasallar farklı olduğundan.

0|0
    0|0
  • bitkisel çözüm diyorum kanaatimce:)

0|0
    0|0
  • iyiymiş. bitkisel formülü bana versen iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saç yağı etkili olmuştur.Ben de kullanıyorum,Aktardan almıştım.Saçlarım gür ve hiç dökülmüyor.

0|0
    0|0
  • Bencede bitkisel olan bende iki ay panthene serum kullandim ise yaramamisti

0|0
    0|0
  • bitkisel karışım hangileri bizede söylede bizde faydalanalım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...