Flört etmeden evlenmeyi göze alabilir misiniz?

Ben flört etmeden evlenebileceğimi hiç sanmıyorum. Tabii bunun evdeki hesap ile çarşı hesabı var. Hesaplar bir tutar mı bilmem; ama bir iki yıl flört etmeden güvenemeyeeceğimden evlenebileceğimi biliyorum.

Ya siz?

Güncellemeler:
Buarada artık evliyim. görücü usulü olmadı. Allah nazardan saklasın.

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden insanlar bukadar acık görüşlü değildi kadınlar sadece ev işi cocuk yemek için alınıyordu onlarda kendilerinin bu işe yaradıgını sanıyordu. Şimdi durum cok farklı kadınların görüşü değişti kendi özgürlüklerini kazanmaya başladılar amaclar değişti ev hanımı değil aile direği olmaya başladı. Görücü usulü ile böle birini evlendiremezsin. Bencee kesinlikle flört şart cünkü onu tanımam güvenmem gerek benim sevmem lazım pat die koynuma sokamam. Flörtsüz evlilik poşet çayına benzerr :) flörtlü evlilik iseee demleme çay gibidir :) süper bi örnek oldu hee :D:D:D

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla size en yakın olan arkadaşınızın bir gün sizi nasıl satabildiğini gördüğünüzde insanlarla beraberken onları ne kadar tanıyabildiğinizi anlarsınız... O yüzden, tercih etmesem de olabilir. Kısmet.

0|0
    0|0
  • Eskiden flört mü vardı? Kıza görücü gidilirdi. Aileler birbirini ziyaret eder kız erkek gitgide tanışırlardı. Nedense en sağlam evlilikler o türlü olanlar. Flörtte insan alacağı hazzı alıyor evliliğe bir şey kalmıyor.

1|0
    0|0
  • annem babam görücü usulü evlendi,kız kardeşim görücü usulu evlendi(3ay flört dönemi) ,ve çevremdeki çoğu insan da görücü usulü evlendi ,boşanan ve geçinemeyeni görmedim..Ve bu gidişle ben de görücü usulü evleneceğim...

0|0
    0|0
  • her ne kadar uğraşıp zamanda anlasan tam kişiliğini değil 2 yılda hiçbir zaman çözemezsin. gözlerini kapatacaksın ne çıkarsa bahtıma deyip devam edeceksin

0|0
    0|0
  • yani karşındakini tanımak şart bence tanımadan evlendiğini düşünelim ya uyuşamazsan sonra ne olacak ama flört durumunda anlaşamazsan ayrılırsın olur biter

0|0
    0|0
  • Dibi görünmeyen suya balıklama atlamak gibi. Ben atlamam...

0|0
    0|0
  • asla, deliririm sanirim ben. ben 22-23 yildir tanidigim kadina anca guvendim de 1-2 yil bile yetmezdi bana

0|0
    0|0
  • asla kabul etmem.tanımadan evlilik olmaz

0|0
    0|0
  • Evlilik ciddi bir karar.Tanımak gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi açımdan değil ama erkek açısından bunu yapamam. benden bıkıp ayrılmak istemesi daha kötü olur önceden bilsin daha iyi

0|0
    0|0
  • sevgili arkadaşım ben flört edip evlendim... sonuç ; hüsraaannnn. aşkın gözü kördür bunu unutmayalım.

1|0
    0|0
  • ona tamamen rulet diyorlar

ama bu biraz faklı

silahın içinde 2 tane boşluk var birinde kurşun var seni ölmekten belli eder

birindede bir şey yok yaşa

zor çok zor

benim karakterimde biri hayatta yapamaz onu

0|0
    1|0
  • Ona görücü usulü diyorlar sanırım.

Saçma,

Evlenmem.

1|0
    0|0
    • :) Arkadaşlar not edin, bu arkadaş büyük ihtimal görücü usulü evlenecek...

Büyük konuşunca başa geçiriyor Allah...

• flört edip evlendim de ne oldu? 5 yıl sonra kucağımda kızımla kalakaldım

0|0
    0|0
    • senin için üzüldüm. belki çok iyi tanımadan evliliğe karar vermiştin ve ya o seni aslında hiçbir zaman hak etmiyordu.

Yükleniyor...