Kızlar Erkek olsanız tarzınız nasıl olurdu ? Erkekler Kız olsanız tarzınız nasıl olurdu ?

Kızlar Erkek olsanız tarzınız nasıl olurdu ? Erkekler Kız olsanız tarzınız nasıl olurdu ? Link atarak cevaplaya bilirsiniz...

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Erkek kot pantolonlarına bayılıyorum o yüzden genelde spor giyinen saçlar kısa kirli sakallı biri olurdum heralde. O değil de Allahtan bu soru gerçek olmamış yoksa sitenin erkekleri çok fena kızlar olurmuş dekolteliler minililer topuklular beyler ne oluyor size :))))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Siyah deri ceketimi, karın kaslarımı belli eden beyaz atletimi, yırtık kot pantalonumu ve siyah deri botlarımı giyer, orjinal marka siyah güneş gözlüklerimi takar, ense boyundaki dağınık saçlarımı savurarak yine siyah renkteki göz alıcı motorsikletimle caddelerde kız tavlardım :D:D

0|1
    0|0
  • Şİmdi link

Erkekken link

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Moda okudugum icin severim bir erkegi giydirmeyi. erkek olmama gerek yok:) Babami giydiriyorm zaten genc gosterdigi icin klasik spor tarzinda babami giydirmeyi severim.

sakal birakmasi.

giydigi ayakabisndan tut sapkasina kadar ilgilenirim takilarini flan ayarlarm.

adam 22 yil bakmis bana usenmeden babami giydirmekte yakisir bir sekilde bana duser :)

0|3
    1|0
  • link nicholas hoult şimdi de aşaği yukari boyle bir tarzim var

0|1
    0|0
  • sportif

0|1
    0|0
  • link

link

çekici ve çarpıcı

özellikle saçlara da önem vermek gerek

0|1
    0|0
  • Baskılı tişörtün üstüne kareli gömlek, altınada boru paça kot giyen bir erkek olurdum.

0|1
    0|0
  • tarzım hemen hemen şimdikiyle aynı olurdu ama sakalım da olurdu..^^

1|1
    0|0
  • Takım elbise ve gömlek ağırlıklı klasik olurdu.

0|1
    1|0
  • Aha tam benlik bir soru bir kere kesinlikle yakisikli olurdum ve marka giyinirdim gomlek giyerdim ya da boyle pull and bear'daki tshirtleri altina kot pantolon falan bazen diyorumki keske erkek olsaydim

0|1
    1|0
  • Erkek olsam sanırım spor giyinirdim genelde

0|2
    0|0
  • sportif havalı olurdum:)

0|1
    0|0
  • Cool bir adam olurdu benden.

Saç 3 numara, kirli sakal küpe de takardım lan bak. Hayal ettim de peder kovalardı evden..

Ohş, neyse şükür erkek değilim narin bir dişiyim.

0|2
    0|1
  • erkek olsaydım yakısıklı olurdum kızken güzelsem :D:D

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geyikli tayt cizme

0|2
    0|0
  • Kız olsam motor olurdum =/

1|1
    0|0
  • genellikle uzun etek giyer mutlaka topuklu giyerdim.pantolon giyeceksem de klasik kesim giyerdim ama mutlaka topuklu giymiş olurdum.

0|2
    0|0
  • sıkı kot pantolonlar var vucuda yapışan bayandada hafif 165-175 arasındaysa cok guzel yakısıyor

0|2
    0|0
  • Mini etek dekolte gömlek topuklu kırmızı ayakkabı

0|2
    0|0
  • Hep merak etmişimdir; bir bayan mini etekle ayağında 1 metre topukluyla nasıl yürüyor diye. Şimdi soruyu cevaplayayım: Dizin 1 karış üstünde mini etekli ip askılı veya tek kollu dekolteli göğüs dekolteside dahil ikiside olabilir. Bacaklarımı komple açık bırakırdım yani, kalın ince süper ince kilotlu çorap giymezdim. Altında en az bakın 12 13 santimlik topuklu ayakkabı. Yüzümde de bir o kadar magyaj tabi. Neyse bu kadar yeter. Bazen evde kimse olmadığı zaman topuklu ayakkabı giyip evin içinde öyle dolanıyorum. Ayağımdan en fazla topuklu ayakkabı kaldığı zaman aralığı: 3 saat. Çıkardığımda Dünya'ya düz basmak ne kadar güzelmiş dedim. :)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Her tarzdan var tuttum :-D

• Aslında kadınlar daha şanslı erkeklere göre çekiciliği var sonuçta tabiri caizse çirkinse bile mini etekle ve makyajla kendini alımlı yapa bilir ama bizde çirkinsek devreye sadece para olursa olur o çekicilik anlatabildim mi ;-)

• haklısın doğru söylüyorsun : D

Yükleniyor...