Evde yalnız kaldığınızda korkar mısınız ve neler yaparsınız? :)

Merhaba arkadaşlar. Bir sebepten dolayı bugün ablamla evde yalnız kalıyoruz ve benim ısrarlarım üzerine "Şeytanîrracim" filmini izledik. Şimdi de oturduk sohbet ediyoruz sessiz sessiz :) Siz yalnız kaldığınızda neler yaparsınız? Korkar mısınız? Abla kardeş korku filmi izlemek de bambaşka oluyormuş -.-

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• 3 İhlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi 1 Felak 1 Nas oku bişey olmaz :)

1|1
    0|0
    • hatim etse bari :) bu kadara gerek yok ya bir ayetel kürsi yeter

• *hatim indiriyo demek istedim yani

• aynen :) bilmediğim duaları okuduğumu bilirim ne kadarı doğru tutarsa artık diye

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• bikaç sene yanlız yaşadım zaten korkmam.

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum alıştım yalnızlığa.. İyidir yalnızlık

1|0
    0|0
  • normal zamanlarda yalnızken korkmam ama korku filmi izlediysem eğer korkarım. böyle zamanlarda çok paranoyak oluyorum. sürekli etrafa bakıyorum sanki hiç ummadığım bir yerden bir şey çıkacakmış gibi. ve genelde böyle zamanlarda tüm ışıklar açık olur :)

1|0
    0|0
  • ben korkmam çok şükür bağlama çalıyorum int. de takılıyorum tv izliyorum yemek yapıyorum ve yiyorum bu kadar. bazen dışarı çıkıyorum ama

1|0
    0|0
  • Evde yanlız kaldığımda hemen korku filmi açıp yalnızlığın tadını çıkarırım

1|0
    0|0
  • Bismillah arkanizdaki ne cinmi o;(

1|0
    0|0
  • Yalnız kaldığımda ne yaptığımı tahmin bile edemessiniz 8-D

1|0
    0|0
  • Tek kişilik parti yapıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• genellikle nette takılırım ve evde yalnız oldugum aklıma gelmesin diye arkaplanda tv açık olur huzur -,- :D

1|0
    0|0
  • korkarım ben ):

1|0
    0|0
  • Yok, hayır

1|0
    0|0
  • Evde tek kaldığımda (ki yanlız yaşıyorum) genelde teelevizyonu hep açarım arka planda ses olsun diye. :D

1|0
    0|0
  • Müzik dinlerim

1|0
    0|0
  • Korkmam aksine huzurlu ve rahat olurum.

1|0
    0|0
  • Hırsızlar gelecek olursa, kendi yöntemlerimle havada bi' ''Selin uçan tekmesi'' vururum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...