Annenizin Yaptığı Yemeğin Falan Yerini Başkasının Yaptığı Tutuyor Mu :D

ne kadan bazen anamın yemeklerine söylensem de :>) başkasının yaptığı onun ki gibi olmuyo

ayıptır söylemesi dün akşam arkadaş bişe ikram etti , hayırdır dedim . annem yaptı dedim . eyvallah dedim :D

ağzıma b i attım ; Allahım bişey bu kadar mı güzel olmaz :D lan dedim anne nerdesin :D

neyse neyse sizde nasıl olor , annenizin yaptığı yemeklerin yerini tutuyor mu başkasının yaptığı .>)

* Yorumlarınız Üzre Teşekkürüm Desiniz *

takip etme artık link :>)

0|0
11|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla 6 aydır yurtta kalıyorum. annemin yaptığı yemekleri bu kadar özleyeceğimi tahmin edemezdim. yurdun yemekleri berbat. evdeyken annemin yaptığı yemekleri doyasıya yerdim. ama yurtta tabaklar hep dolu kalıyor. zayıfladım baya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Annem değil de (((güzel yemek yapar ama damağımın alışkanlığı yok onun yemeklerinde))

Anne evinde bile babaannem olsaydı şöyle şöyle yapardı derim bazen

Babaannemin yaptığı yemeklerin yerini hiç bir yemek tutmaz :))

0|1
    0|0
  • Arada yerini tuttuğu olmuyor değil aslında ama anne eli her zaman başkadır tabiki :)

0|1
    0|0
  • Babaannem daha güzel yapıyo yalan yok :D

0|1
    0|0
  • bu senin damak zevkinle alakalı belki o da senin annenin yaptığını beğenmez, alışmışsın annenin yemeklerine ...

0|1
    0|0
  • bazı şeylerde evet tutmuyo.tarhana çobası,kurufasulye,nohut,lahana sarması annemın bu yemeklerını bırtek annemde sevıyorum:)

0|1
    0|0
  • hiç tutmuyo ya annemde yemeklerin lezzetini kimsede bulamıyorum :)

0|1
    0|0
  • kendi yemeklerim annemin yemekleriyle yarışırr :-*

0|1
    0|0
  • Aynen öyle

0|1
    0|0
  • Bende cok soylenirim annemin yemeklerine ama ancak onun eli lezzetli ve temizdir :)

0|1
    0|0
  • kesinlikle anne yemeklerinin tadının yerini hicbirsey tutamaz

0|1
    0|0
  • annem değilde babaannemin yemeklerini hiç kimsenin ki tutmaz.

onun elinin lezzeti bir başkaydı..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...