Her gören kız çok tatlısın diyor ama yakışıklı diyeni duymadım?

Bildiğiniz ne kadar kız varsa şuana kadar beni tatlı bulmayan yok.Bazen yakışıklı olduğumu ama kızın bunu söylemek için çok tatlısın dediğini felan düşünüyorum.Sizce doğrumu düşünüyorum ? :D.Yani yakışıklı olmayan adam zaten tatlı gelmez gibi düşündüm.sizede bir sormak istedim ey halk :D

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• genelde cirkin ama sempatik erkeklere oyle deriz :D

0|0
    0|0
    • :D o kategoridede degilim.kız güzeli gibi bir erkegim ama sanırım bu türlere yakışıklı demiyolar :D düşünsene kumral kıvırcık saçlı bildigin süt beyazı iri kocaman gözleri olan bir erkek :D sanırım yakısıklı degilim :D salla ya

• erkek versiyonum :D

• bunun tek faydası at gibi hatunlar genelde benim tipimdekilerden hoşlanıyorlar :D minik tatlı olanlarsa ayı gibi olanlardan :D zaten bende at istiyorum sorun yok :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakışıklı olmayanlar da tatlı gelebilir, kişinin sempatisine bağlı. Eğer tatlı olabilmişsen buna sevin. Yakışıklılık herşey değil, bizim sınıfta inanılmaz yakışıklı birisi vardı ama hiç de çekici değildi, çünkü çok kasıntıydı, öff sıkıcııı ;)

0|0
    0|0
  • hayır yakışıklılık, sempatiklik, çekicilik, karizmatiklik ve bir de senin sorduğun tatlılık bunlar farklıdır. tatlısın derken senin sempatikliliğinden bahsetmişlerdir (;

0|0
    0|0
    • seni ekledim bir baksana bu kişilik tatlımı yakısıklımı :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok tatlısın : Aslında tipsizsin ama idare eder işte. Çirkinden bir önceki basamak gibi bir şey.

haşırt.

0|0
    0|0
    • birader nasılım diye sormuyorum.kız direk söylüyo.yani kimi görürsem.özellikle nasılım dememe gerek yok yani.bazıları soruyo nasılım yakısıklı degil ama tatlısın deniliyor ya öyle değil.yani kim görse tatlısın diyo o hesap

• başgan bişey demedim la zaten sana. tatlısın kelimesinin bendeki anlamını yazdım sadece.Yoksa görsek seni belki de yakışıklısın diyeceğim.Lafım sana değildi valla bak :)

• Yoo tatlılık görünüş demek değildir her zaman senin konuşma tarzına falan da diyebilir birçok anlamı var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...