PFDK'dan Beşiktaş'a seyircisiz oynama cezası!ŞAŞIRDIK MI?!

PFDK'dan Beşiktaş'a seyircisiz oynama cezası!ŞAŞIRDIK MI?!

Güncellemeler:
cincon ve ezikbhçe bu ülkenin en mağdur takımlarıdır!

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Şaşırmadık, korkakların işi bu

0|3
    0|2
  • Aynen bu ligde bir siz zavallısınız bir siz haklısınız zaten 150 bin TL ceza kesildi bize de onu da siz ödeyin hayrına

0|0
    0|1
  • ağlamayın be bu kadar :)

0|2
    1|4

Erkekler Ne Diyor 12

• Trabzona 6 maç seyircisiz gelmiş, çok sevindim de beşiktaş'a neden ceza vermişler anlamadım ?

=/

0|3
    0|0
  • Son Eskişehir maçında seyirci yok gibi bişeydi. Maçı izlediğimde ceza alırsınız diyordum 3. ihlal olmuş. Yani kural belli nesine şaştın ki. Kadınlar belki daha çok doldurur...

1|2
    0|4
    • tribünden şişe atılır, 10 yaşındaki çocuk komalık olur ?bil bakalım bu hangi statta

• Olimpiyatın doğu tribünü tamiratta olduğu için sana seyirci yok gibi gelmistir

• Soran ne acayip insansınız yanlışa yanlışla cevap veriyorsunuz. Evet Galatasaray tirübününden şerefsizin teki attı. Hoşuna gitti mi. Allahım ya. Ulan nasıl insanlarsınız ya. Dediğin şeyle kendinizi mi aklıyorsunuz. Sanki küfür sadece Bjk tirübünde var dedim. Galatasaray'da da var Fenerbahçe'de de var Beşiktaş'da da var. Ama gelde söyle. Havaya bak bil bakalım hangi stadda...

• Gene iyiymiş Trabzon fener maçında volkana atılan kapı kolu yüzünden beşiktaşa 8 maç ceza gelir kesin diye bekliyordum

0|1
    0|0
  • Federasyona yağmur yagdi Besiktasa ceza,tupcunun cani sikildi Besiktasa ceza...aliskiniz

0|0
    0|0
    • Evet öyle gelmiş olabilir de sade orda değildi ama malum Olimpiyat dolmamasına şaşmamak gerek. Havada o gün kötüydü sanırım...

• lan futbolda ve ülke gündeminde yer yerinden oynarken arada bize yine cezayı kitlediler

0|1
    0|0
  • Umarım buradaki bazı GS li arkadaşın dediği gibi GS FB derbisinide seyircisiz oynatmazlar :) Beşiktaş niye aldı hiç haberim yok yorum yapamam

0|0
    0|1
  • Haydaa bjk niye ceza verdiler arkadaş bu küfürü sadece Fenerbahçe ile Beşiktaşmı ediyor hakikatten eşşeğin şeyine su kaçırıyorlar artık

0|0
    0|0
  • Abi beşiktasımın o dağ başındaki statta seyircisimi var, birde seyirsiz mac bu ne şimdi

0|2
    0|0
  • Futbolun hımına koydular iyice artık insanlarda zevk kalmadı maç izleyesim gelmiyor

0|1
    0|0
  • Valla biz seyircisiz oynamaya alıştık bu sezon şaşırmıyoruz artık ama bayanlarımız sağ olsun erkekleri aratmıyorlar

0|0
    0|0
  • Şaşırmadık , tüpcünün icraatları

0|0
    0|0
  • birşeymi yaptıki verdiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...