Eski sevgililerle en rahatsız edici karşılaşma mekanları nerelerdir?

Bence club, disko tarzı yerler.

Kafan rahat, mutlusun, eller havaya derken bir anda göz göze geliyorsun.

Onun yanında başka biri, senin yanında başka biri. Bir kaç saniye malak gibi kalakalıyorsun.

Ondan sonra dans ederken fark etmeden gözlerin onu arıyor, ay nerede acaba beni görüyor mu gibisinden.

Tabi geçmişte sizin için önemli biriyse bunlar geçerli. Eğer değilse zaten unutuveriyorsun 2 dk sonra.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Aynen katılıyorum. Birde aynı mahallede oturmak kötü, her sabah okula veyahut işe gideceğinde sürekli yolda karşılaşmalar falan. Birde evine yeni tanıştığı bir kızı falan çağırırsa ve görürsen.. Yok zor yani..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• onun ya da kendi düğünün !

0|0
    0|0
  • görmemek en iyisi insan etkileniyor .

0|0
    0|0
  • tuvalet çıkışları...Zaten aranız b*k gibidir. Birde o yere gireninde çıkanında yaptığı ve yapacağı malumdur. B*k ++! :D

0|0
    0|0
  • Daha kötüsü onun yanında başka biri var senin yanında kimse yok.Her türlüsü geceyi zehir eder.

1|0
    0|0
  • Yahu 3 yıldir görmüyorum kızı Amsterdam'a tasındı hep anası yüzünden : )

Valla karsılasayımda nerde olursa olsun yeterki bir kere daha göreyim : (..

1|0
    0|0
  • Arkadaşının evi epey kötü etki yaratıyor insan eski arkadaşının eski sevgilisine yeşillenir mi diye düşünceler geçiyor insanın kafasından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hadı bana dün eskı bırını gordum de tam olsun :)) .. neresı olursa olsun karsılasmak kotu ya

0|0
    0|1
  • yanimda sevgilim varsa rahatsız eder. cunku ister istemez bakakaliyorsun ve aciklama yapmasi da zor olur bence..

0|0
    0|0
  • kadınlar tualetinde görsem epey şaşırırım. diğerler yerler olağan gelir.

0|0
    0|0
  • Neresi olursa olsun, nerde karşılaşmışsak bu beni rahatsız eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...