Döktüğünüz gözyaşının karşılığını aldınız mı?

Yoksa çektiğiniz acıyla mı kaldınız ? Size acı çektirenin pişman olduğunu gördünüz mü, acı çektiğini ? Yoksa akıttığı yaşla mı kalıyor insan?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeş ınsan anasından kız ya da erkek olarak dogarm fakat ne erkekler var adamlıgın yanından gecmez. sevdıgını gormek o kadar guzel bı duygu kı sevgı ya zaten dusunsene sevıldıgını bılmek sabahlar daha anlamlı geceler daha bı guzel dımı.ama bazen olmuyo be ole seversın kı kursun yemeye hazır gıbı onun canı yanmasın dıye kendını bır kıbrıt kutusundakı kıbrıtın bırıne ates degdırgınde hepsı kendını atese verır ya ole atese verırsın ama olmuyo bazen kardes .ben 2 senelık kız arkdasımdan 1 bucuk ay oldu ayrılalı hedıyeler yalvarmalar mesajlar olmadı gelmedı bugun daha az once bır mesaj attım bıttı de madem bana bıttı kı her sabah umutla uyanmayayım gece umutla yatmayayım sonra umudun verdıgı acı sevgıden daha buyuk oluyo dedım cevap vermedı kendı telı kapalı kardesıne yazdım. cevap gelmedı.ayrıldıgımızdan berı kapalı sonra dedım kı bosver be hayat bu hersey ıstedıgımız gıbı olmuyo dunya ebedı deıl kı askları ebedı olsun ve en son su mesajı attım ona 15 dk once bırak yasanmılıklar mazıde kalsın belkıde mazıde kalması daha degerlıdır.gun gelırde hani buyuk askın dersen gururumla yıkılan parcaların arasında kaldı cevabını alırsın kolay degıl kocaman bı omrun hayallerı yıkıldı o buyuk askımın uzerıne agırdır sevmelerım ıhtışamlı bırde gıdıslerım vardır yemınlerımle cocugunun adı eren olursa sevın plandıgımız gıbı sevın yıne babası ben olamasamda yasanmamıslıklar aklına gelmesın uzulme bozulmasın guzellıgın dedım gonderdm bazen ole seversın kı beddua bıle edemezsın bosver sana bır sır vereyım hayatta bır kere kaybedersın sonrakıler kabetme deıl alıskanlıktır bosver ıyı anlıyorum ama olmuyo sadece can yakıyo

0|1
    0|0
    • Kader ortağım..

• sen orda bekle ben duygusal yogunlugumu atlatayım ha hala senı sevıyorsam geleyım sevmıyorsam kendı yoluma gıderım ama o zamana kadar kımseye bakma bulasma demek kardes hanı sevıyorsa doner dıyorlar ya o muhabbet

• Anladım böyle bir şey olduğunu ama hiç beklemiyordum onun böyle yapacağını ailenden başkasına guvenmiycen bu devirde tek istegim kaldı o da dökülen gözyaşım yerde kalmasın yeter bana teşekkür ederim yorumun için

Erkekler Ne Diyor 6

• Küçükken " Küseceksen Oynamayalim" Derdik. Peki Ya Şimdi Ne Diyelim Gideceksen Sevme mi ? Yoksa Satacaksan Gelme mi

0|0
    0|0
    • Aynen , böyleleri yüzünden hayatı mahv oluyor insanın . Ne hakkı var kulun buna?

• Güzelmiş

• Ağlamak iyidir,alıştırır,dinlendirir insanı.Ağladıktan sonra daha mantıklı düşünür insan,Ağlayacaksa insan kendisi için ağlamalıdır,başkasının bilmesi için değil,o zaman aciz duruma düşürür insanı.

0|0
    0|0
  • Kimden olursa olsun çektiğim acıdan ağlamam, ağladığım şeyler yok denecek kadar azdır kendi yaptıklarıma ağlarım genelde

0|0
    0|0
  • tabıkıde karsılıksız kaldııı ınsanı oldgunlastran yası dııl hayattan aldıgı tecrubedır

0|0
    0|0
  • karşılığında hediye çeki kazanıyosun

1|0
    0|0
  • Etme bulma dünyası ne ekersen onu biçersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çektiğim acıyla kaldım

he pişman oldugunu da gördüm tabii eğer gerçekten pişmansa ya da blöf yapıyorsa

ama öyle olsa bile bana ne faydası var ki ben yine çektiğim acıyla kaldım

1|0
    0|0
  • Hep çektiğim acıyla kalıyorum ama bu sefer böyle olmaz umarım :(

0|0
    0|0
  • Ben gördüm ama biraz geç oldu. Geç oluncada benim için pek birşey ifade etmediği için akıttığım gözyaşımla kaldım

0|0
    0|0
  • elbet çıkar akan gözyaşları boşuna değildir dostum.. etme bulma dünyası yani ..

0|0
    0|0
  • deger verdıysen ve hakkın ona geçtiyse alır kesınlıkle , buna mılyonlarca örnek verebilirim.

0|0
    0|0
  • Fazla fazla gördüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...