Rüya görür müsünüz ne tür rüyalar görürsünüz?

Rüya görür müsünüz ne tür rüyalar görürsünüz? Ben rüya gördüğüm günler çok daha yorgun uyanıyorum böyle olan var mı? Uyku düzenim de berbat hem sabahtan akşama doğru uyuyorum uyudukça uyuyasım geliyor bir türlü kalkamıyorum kalksam da hep esniyorum uyuşmuş halde oluyorum. Rüyalarımdaysa hep nefret ettiğim şeyleri görüyorum ve sürekli olumsuz berbat rüyalar görüyorum neden acaba? Olumsuz negatif bir insan olduğumu mu gösteriyor bu rüyalar?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Rüya görmek güzeldir. Yorulman normal. Rüyanda koşuyorsan zihinsel olarak yoruluyor vücut kendini yorgun ve halsiz hissediyor. Nefret ettiğin şeyleri görmenin sebebi kafana çok takman. Olumsuzlukla ya da negatif birisi olman ile alakalı bir durum yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben görüyorum.eğer çok istersem istediğim kişiyi görebiliyorum.ama genelde hep bilinaltımdan kynaklı rüyalar oluyor ve saçmalıyorum rüyalarımda:)

0|0
    0|0
  • Rüya gördüğümde genellikle maceralı bir rüya görürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bundan bir kaç gün önce 2-3 yaşlarında bir çocuğun ağzına silahı koyup iki el ateş ettim. gözünden sarı sıvılar aktı çok etkilendim

0|0
    0|1
  • valla çok sık rüya görmem ama en son gördüğüm rüya sayesinde sabaha kadar hatim indirdim rüyamıydı onuda bilmiyomya

0|0
    0|0
Yükleniyor...