Size göre en başarılı TV kanalı hangisidir?

Sizce en başarılı tv kanalı hangi kanaldır arkadaşlar

Güncellemeler:
Bende kendi yorumumu yazayım arkadaşlar. Bence atv. kimse atv dememiş.Farkındaysanız en iyi filmler atvde çıkıyor.alemin kralı,yahşi cazibe,çocuklar duymasın vb. Daha sonra milli takımımızın maçlarını ve Türkiye kupası maçlarını yayınlıyor.Yani bana göre atv diğer saçma diziler veren kanallardan bir adım önde.Tek sorunu reklamlar.ama bu he kanalda var.birde şu hayat devam ediyor ve son adlı saçma dizileri yayından kaldırsalar süper olcak. 2.ci olarakta Stv. özellikle ayna programı hayranıyım...

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• Atv,Trt1,Star Tv

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Show, Kanal D

0|0
    0|0
  • show tv acun sayesinde..

0|0
    0|0
  • birbirlerinden farkları pek yok rekabet piyasası işte sonuçta

0|0
    0|0
  • cnbc-e

e2

ntv

0|0
    0|0
  • hepsi aynı hıç bi farkları yok benım gozumde :)

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnunu kaldirmadiklari surece TRT 1 :))

0|0
    0|0
  • Televizyon evdeki insanları birbirinden uzaklaştıran cihaz..Sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • trt 1

0|0
    0|0
  • Kanal D

0|0
    0|0
  • cnbc-e,e2,tv8 ve kanal D

0|0
    0|0
  • Kanal D

0|0
    0|0
  • cnbc tv8 natıonal geo ve kanal d

0|0
    0|0
  • ntv

cnntürk

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Kanal D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kanal d___kuzey -güney

star____şampiyonlar ligi:DDDDDDD

1|0
    0|0
  • kanal d.

0|0
    0|0
  • Kanal D

0|0
    0|0
  • Cnbc

0|0
    0|0
  • Türkiye'de cnbc-e derim. Diğer favorilerimse crime&investigation, zone reality, nat geo

0|0
    0|0
  • Discovery science

Tam benlik belgeseller yayınlıyorlar

0|0
    0|0
  • doğuş grubu iyi(cnbc-e, e2-ntv) kanald nin kendine göre güzel programları var. blombergde güzel şeyler oluyor.

0|0
    0|0
  • Sen bi kanalın başarısını diziler maçlar ve reklamlar ile yorumluyorsan Allah sana akıl fikir versin.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım lütfen saygı duyalım.Ben kendi seçimimi belirttim sadece. Evet diziler maçlar ve reklamlar. sölesene bana geriye başka ne kaldı. Reklamlar herkesin sinirini bozar, dizilerse kimse hoşuna gitmeyen saçma sapan bir diziyi izlemek istemez.Yani bir kanalın başarılı olmasını gösterecek ne kaldı başka...Ayrıca ben sadece kendi yorumumu belirttim.Eğer beğenmediysen yorumu ne diye yorum yazma zahmetinde bulunuosun.Bu durumda allah sana akıl fikir versin kardeşim...

• 1. si ben senin kardeşin değilim. 2. si de Bi kanalı kanal yapan şeyler haber programlarıdır.

• Ya kardeşim demem lafın gelişi bir deyişti.İnsanların yorumlarına saygı duymayan birinin kardeşi olmayı asla istemem zaten. Ayrıca demişsin kanalı kanal yapan haber programlarıdır.Sadece gülüyorum. ya ne alaka.Ya insanlar haber izlicek olsa zaten her tv kanalı aynı haberin aynısını yayınlıyorlar.Şimdi bende sana diyorum bu konuyu habere bağladın ya. allah sana akıl fikir versin.Konu kapanmıştır...

• bence başarılı bir kanal yok türkiyede

0|0
    0|0
  • Tabiki hiç biri. Her birisi belirli bi siyasi partinin-kuruluşun provakatörlüğünü yapıp onları savunuyor alttan alttan.

0|0
    0|0
  • maddi açıdan diyorsan lig tv play-off ' ta resmen para basar. rutin tum gunler içinse şu an tüm kanallar işi bitmiş durumda eskisi gibi diziler yok, programlar yok, eğlence yok. Kanal D şuan biraz önde dizi konusunda Kuzey Güney vs. iyi götürüyor.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri basarılı degıl

0|0
    0|0
  • cnbc-e,e2 başka tanımam

0|0
    0|0
  • ntv spor

0|0
    0|0
  • bir zamanlar sorsan ntv derdim

0|0
    0|0
  • farkları yok diye düşünüyorumm..bir kacı dısında.

0|0
    0|0
  • hala tv devrinde misiniz?ben şahsen dvd arşivine başladım ve tvden soğudum.ne o öyle saçma sapan dizilerde sinir bozucu reklamlar.gınağı geldi kucaktan inmeyenleri konu edinen senaryolardan.tvde bir p*rno yayınlanmadığı kaldı onu da zaten yaşlı genç,müslüman kafir hepimiz izliyoruz.yapacaksın tam yapmalısın yoksa zevkli olmuyor.yayınla lezbiyen videosunu olsun bitsin saçma sapan senaryolara ne gerek var?piçlikse tam piç olalım yoksa yobazca yaşamaya ne gerek var?tvnin am.. koyim.

0|0
    0|0
  • CNBC-E

0|0
    0|0
Yükleniyor...