Kapat

Ben bir anlam veremedim anlayan varsa söylesin.

bi çocuk sürekli bana bakıyodu.bende sürekli yakalıyodum.ama bugün bende ona baktım.giryoduk kapıdan oda çıkıyodu ben bir 10 saniye kadar baktım ama suratıımda ne bir gülme vardı ne farklı bir ifade.normal baktım anlıcağınız dümdüz.bu ayrıntı oldu baya :) neyse bu gördü baktıgımı başka yere baktı sonra tekrar baktı çevirdi.günaydın dedi ortaya öyle ama ben üstüme alınmadım.zaten kısık sesliydi öyle uzaklara bakarak konuştu.sonra sınıfçak bir yere giderken erkeklere sordu nereye gidiyosunuz diye.bütün sınıf mı falan diye bende evet dedim ama ısrarla bakmadı sanki.neden böyle davrandı bugün.ben bir anlam veremedim anlayan varsa söylesin

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlanıyorsa çekiniyor olabilir.. karakter farkı işte.. gözünü kaçırmış :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya seviyorsan bu kadar zora sokmasana yanaş çocuğa niyetini anlamaya çalış öyle uzaktan ne düşünüyor diye bekleme. Ya da onun sana gelmesini de..

0|0
    0|0
    • ters tepki almaktan korkuyorum

• Ya elbette ilk başta istediğini duyma ihtimalin düşük çünkü insanlar arzulandıklarını öğrenince bunun daha çok olmasını isterler eğer onlarda hissediyorsa. Umarım ters tepmez. Ben mesela benim kızı tavlamak için 1 ay uğraştım her gün reddedildim bir dünya güzel şey yaptım güzel şeyler yazdım ve sonunda ilk o bana aşkım dedi

• Hoşlanıyo utanıyo ama işte.

0|0
    0|0
    • ama o okadar baktı baktı ben bakınca bakmamaya başladı çocuk.saçma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...