Neden Süper Mini Etek Giyersiniz?

Bugün 25-30 yaşlarında bir kadın gördüm ama taş gibi hatun yani.Sanki bilerek yapmış.Buz gibi havada deri ceketin önünü açmış içinde de straplez bluz var,göğüsleri ortada.Altında süper mini etek,bacaklar fora.Bütün cadde o kadına bakıyordu.Sonra tersledi milleti.Madem açtın niye kızıyorsun,madem kızacaksın neden açtın?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• rahat desen değil.

güzel desen kişiye göre değişir

amaç seksapel işte başka bişey değil.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• arkadaşın biri kısa eteği namusla bağdaşlaştırmış.. her kadının dolabında etek vardır her kadın arada giyer. kimi aldatıldığında güzel görünmek için kimi mutlu olmak için kimi hergün kimi arada kimi soğukta kimi sıcakta vs. vs uzar ama amaç orda herkes baksın diye değil özellikle aldatılmış kadın güçlü durmak için giyer hala güzelim demek için.. ama bizim milletin bazı şahısları sadece baksa yine iyi dersin bakıyor bildiğin gözleriyle yiyor bide yanına gelip bir sürü laf da söylüyor ha bunu da 40 yaş üstü yapıyor bu ne arkadaş çarşafla mı gezelim

1|0
    0|0
    • Çarşafla gezin demiyorum ama açık olmayan bir sürü modern şey var onlarla dolaşabilirsiniz.Burası Türkiye.Ben laf atmalarına karşıyım ama bakılır.Süper mini etekle Bağdat Caddesi'nde gez ama tutup mutassıp yerin ortasından geçme.

• hala namusu bacak arasında arıyorsunuz bişey demiyorum size... yalan söylememk ,dürüst olmak, samimi içten olmak, hırsızlık yapmamak.. vs vs bana göre bu liste uzar gider namus budur

• Pardon ama eğer namusun içinde zina olmasaydı günah olmazdı bu kadar basit.Bu saydıkların da zina da namusun içindedir.

• Açana günah

açana bakmak daha günah

1|0
    0|0
    • Olabilir kızmaya hakkı yok.Karşılıklı günah işleyebiliriz ama o da açmasaydı

• Buz gibi havada giyilmez o kadar abartı.

0|1
    0|0
  • Mini etek severim, her yerde giyilmez ama dikkat cekiyor olmasi hosuma gidiyor. Is sarkintilik boyutuna gelmedikce de dozunda bakislardfan rahatsiz olmam.

0|0
    0|0
  • Bir kadın çıplak gelse bile gözünle dahi olsa tacize hakkın yok.

0|0
    0|0
    • Hakkım olmayabilir ama bakarim cunku ciplak gelene herkes,sen de bakarsin.

• Hiç giymem.

0|0
    0|0
  • Aynen açiyorsa neden kızıyor boyleleri de ayri bir cins işte

0|0
    0|0
  • Bende bu duruma sinir oluyorum. Giyiniyor sonra da bakanlardan şikayetçi oluyor. Bizim ülkede eğer ki giyiniyorsan laflara da kulağını tıkayacaksın. Kör sağır yürüyeceksin sokakta.

1|0
    0|0
  • bazi kadinlar vardir bilerek yapar bazilari kendini fizigini begenir ondan giyer bende giyiyorum yani sonucta kendini bildikten sonra

1|0
    0|0
    • Kendini bildikten sonrası yok geçtiği yer Bağdat Caddesi,Taksim olsa neyse ama tutup da Ümraniye'nin ortasından geçerse herkes döner bakar.

• öylede türk kizlarina ciddi düsünmüyorsa yanasmakten korkorlar yani nasil bir türk kizi oldugunu bagli tabi ama benim yasadigim sehir kücük herkes ikizimi tanir yani erkek o arkadas cevresi filan cok genis ondan bana yanasan pek olmaz ama genel olarak burada erkekler cok ac gözlü degil ve kabullenmeyi bilirler ben türkiyede gizli takip edildim bir manjak vardi kafaya takmisti filan yani burada öyle pek olmuyor türkiyedeki kadar ama haklisin burada da var ama bence bu insanin kendisine bakar daha cok

Erkekler Ne Diyor 2

• Memleketimin insanı işte açarlar g.tlerini başlarını bakınca suç olur sorsan en namuslusu onlar :)

0|0
    0|0
  • hatun öyle rahat ediordur belki doğduğu büyüdüğü yerde geldiği yerde o şekilde giyiniyorlar sen sadece izle hoşuna gittiyse kalkıp nie açtı deme açmış artık olan olmuş

0|0
    0|0
    • Ya hiç bir kadın rahat etmez daracık minicik etekle.Kot giyince ne oluyor sanki.Bilerek yapıp sonra namuslu ayaklarına yatıyorlar.

• Abi çok iyi geldi ya sağol:)

• ne demek kardeşim sen sağol :)

Yükleniyor...