Erkekler acil yorumlarınızı beklıyorum :/

bi çocuk var aynı okuldayız 2 yıldır. un en yakın arkadası 1 yıl benı sevmıstı. benım en yakın arkımde onu 1 yıl sevdi. biz ikimizde istemedik onları. neyse 2 yıldır kardeş gibiyiz ama onun arkadası benı sevmeyı bırakınca bu kardeş lafını sık sık kullanmayıda bıraktı. neyse bu memleketınde bı kız seviyodu bana anlatıyodu felan. biz genelde brbrmizi hep dinleriz. su sonn 2 haftadr bana diyo okulda tenefuslere ıkmıycaksın sınıfta oturcaksın. sadece oglenlerı cıkcaksın korıdorda bıle gormıycem kapıda felanda gormıycem bu konuda ok cıddıyım dinlemezsende tum samimiyetimi kescem dedi. bende bahane felan derken tamakm dedım dınlıyorumda sozunu. neyse işte bende ondan kız konularında 1 2 sart koydum oda kabul etti. 3 4 gun once 2 gun boyunca benle hep canımlı felan kjonustu onceden sevıorum senı kardeş derdı mesela 2 gun once felanb senı sevıorum degerlısın canım vs demeye basladı. 2 gun boyle konustu ve o gun bugundur bıdaha hc bsekılde yakın konusmadı. bıtek oylede degıl yanı eskisi gibide değil atıyporum mesaj cevaplamıyo neden boyle yapıyo sizce? :/ ben terslemedım sonucta. hanı tepki versem oyuzden takmıyo nderım ama iyidik yani. çokta kıskanıyo benı. ama 2 gundur hıc adam gıbı knusmuyo ble benle size neden?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• yarısına kadar okudum beynim error verdi

0|0
    0|0
    • ya :S

• e zaten 2 yıldır kardeş gibiyiz. bence sen benım sorumu anlamadın.s

• 2 yıldır götürüyo işte :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• gayet iyi anladım çocuk bir öyle bir böyle davranmış git başka erkekle takıl konuş ama oda görsün gelip bişey demezse anla ki bir anlık hevesmiş yeterli oldu sanırım

0|0
    0|0
    • benımle canımlı cıcımlı konustugu zamanlarda fotografımda kuzenmle fotom vardı onu kaldırcaksın dedı ondan bıle kıskandı. ama o sadece 2 gun oıyle konust neden anlamıyorum yaa. hanı en azından hıc bosy olmamıs gıbı yapsa sıkıntı yok 2 yıllık kardeş gibiyiz sonucta demi ? ya kıskanıyo vs sonrada geçiştirip duruyo amacı ne :S

• aynen en yakın arakadası zaten oda olabılır. ozaman hıc bsy olmamıs gıbı konusablrdı sabah attm cevaplamadı oglen attım evaplamadı. hanı benıly kıskanıyo ama umrunda değilmiş gibi yapıo. ya zaten imkansız gibi bsy bzmkısı bıan nolursa olsun dıyıp acıldı sonrada yapamam dedi gibi olablır. zaten ımkansız ama neden byle yapyo onceden bole bı mhabbet yokken napyn dıe bıle olsa atardı sımdıoda yok. bnle samımı konustugundan2 gun sonra facededurumyazmıs sen onlr gbı dgldn anlıogbydn yzms kmsylede knsmyo

• Kafasına sonradan dank etmiştir sen bence önüne bak bundan sonra sende onu takma..

• bu ne a.m.k kafamızı karıştırdın

0|0
    0|0
    • ya kısacası beniğ 2 yıl boyunca bukadar takmayan insan 2 haftadır bukadar kısıtlıyo diyorm. 2 yıldır canım bıle demeyen kşşi 2 gundur boyle diyorum. oyle k9onustuktan sonra da eskisi gibi mesaj bile atmıyo ve ben atınca cevaplamıo sızce neden dıorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...